Рішення виконкому №22 від 24.04.2020 р. Про роботу Школи мистецтв Чудейської ОТГ у 2019 році

Дата: 14.05.2020 10:46

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  №  22

24 квітня  2020 року                                                         село  Чудей

Про роботу Школи мистецтв

Чудейської ОТГ у 2019 році

Заслухавши та обговоривши усну доповідь сільського голови Піцул А.Д., керуючись ст. 32, ч. 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію про роботу Школи мистецтв Чудейської ОТГ у 2019 році прийняти до відома.

2. Директору Школи мистецтв Чудейської ОТГ Когут Д.Й.:

2.1. Підготувати звіт про роботу педагогічних працівників Школи мистецтв під час карантинного періоду.

2.2. Упорядкувати внутрішню документацію, слідкувати за змінами законодавства у сфері культури.

2.3. Тримати на особистому контролі стан внутрішніх приміщень, повідомляти вчасно про необхідність проведення ремонтних робіт та бути готовими доповісти про власні дії у даному напрямку.

2.4. Дотримуватись правил внутрішнього розпорядку роботи та щоквартально звітувати перед головою сільської ради про проведену роботу.

3. Рекомендувати  директору Школи мистецтв с. Чудей Когут Д.Й. вести контроль за своєчасною сплатою батьками учнів встановленого тарифу за навчання.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                           А.Д. ПІЦУЛ