ПРЕСРЕЛІЗ від Чернівецького обласного центру зайнятості - про вакансії та заробітну плату

Дата: 16.07.2020 10:12

Державнийцентрзайнятості

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ

ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

16 липня2020 року

ПРЕСРЕЛІЗ

Шукають працівників і пропонують заробітну плату до 18 тисяч гривень

Серед вакансій, зареєстрованих у Чернівецькому обласному центрі зайнятості, – 84 із зарплатнею від 10до 18 тисяч гривень. Вільні посади є для шукачів роботи і з вищою, і з професійно-технічною, із середньою освітою.

• Нині переважає попит на фахівців робітничих професій. Заробітна плата таких працівників різниться: від мінімальної до 15 тисяч гривень. Проте потрібні в області і працівники з вищою освітою. Роботодавці шукають економіста, лікаря-офтальмолога, судового експерта, інженера, яким пропонують оплату праці від 10 тисяч гривень і вище, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Максимальна заробітна плата– 18000 гривень. Стільки роботодавець готовий платити техніку-технологу на посаді майстра. У банківській сфері керуючому відділення пропонують 17500. Машиністам екскаватора, швачкам на підприємствах краю платитимуть по 15000 на місяць, а прасувальники та термообробники отримають – 14000. Трактористам пропонують – 12 000 гривень, на таку ж зарплатню шукають інженера з охорони праці та помічника керівника.

Нині потрібні також дорожні робітники та електромонтажники-схемники із зарплатнею від 10500 грн.

Агентам торгівельним, інженерам, водіям, підсобним працівникам, фармацевтам та озеленювачам працедавціпропонують заробітну плату 10 000 гривень.