Рішення виконкому №39 від 16.07.2020 року Про надання матеріальної допомоги

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 39

16 липня  2020 року                                                           село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви жителів с. Чудей та с. Їжівці Чіпіга Георгія Сільвестровича, Яковіца Валентини Костянтинівни, Думітрашкевич Георгія Івановича, Фрунза Марії Григорівни, Іонашку Іллі Олександровича, Шенкович Миколи Дмитровича, Биндю Ліліани Валеріївни, Биндю Михайла Миколайовича, Костинян Віоріки Драгошівни, щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним та фінансовим становищем, на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року, взявши до уваги рішення виконавчого комітету сільської ралди №38 від 16 липня 2020 року «Про внесення змін до сільського бюджету Чудейської сільської ради на 2020 рік», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Биндю Ліліані Валеріївні, 29.08.1989 р.н., у розмірі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень на поховання чоловіка Биндю Костянтина Георгійовича, який помер 07 червня 2020 року.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Биндю Михайлу Миколайовичу, 02.01.1948 р.н., у розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень на подолання наслідків стихійного лиха (буревій), яке сталося 03 липня 2020 року – пожежі господарських будівель внаслідок удару блискавки.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Костинян Віоріці Драгошівні, 28.02.1978 р.н., у розмірі 10 000 (десять тисяч) гривень на подолання наслідків стихійного лиха (буревій), яке сталося 03 липня 2020 року – значне пошкодження мого житлового будинку (зірваний та пошматкований дах), який знаходиться в с. Чудей, вул. О.Довбуша, буд. 7/а, Сторожинецького району Чернівецької області.

4. Падуре Октавії Георгіївні, 27.08.1935 р.н., у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 800 (вісімсот) гривень.

5. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Шенковичу Миколі Дмитровичу, 11.12.1951 р.н., у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 400 (чотириста) гривень.

6. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Іонашку Іллі Олександровичу, 01.07.1951 р.н., у зв’язку із тяжкою хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 600 (шістсот) гривень.

7. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Фрунза Марії Григорівні, 05.11.1930 р.н., у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 600 (шістсот) гривень.

8. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Думітрашкевич Георгію Івановичу, 20.04.1942 р.н., у зв’язку із тяжкою хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 400 (чотириста) гривень.

9. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Яковіца Валентині Костянтинівні, 03.12.1971 р.н., інваліду І групи, у зв’язку із тяжкою хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень.

10. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Чіпіга Георгію Сільвестровичу, 17.01.1944 р.н., у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї у розмірі 800 (вісімсот) гривень.

11. Головному бухгалтеру сільської 22 100 (двадцять дві тисячі сто) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

12. Дане  рішення затвердити на черговій сесії сільської ради.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            А.Д. ПІЦУЛ