Чудейська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Рішення виконкому №43 від 16.07.2020 року Про утворення комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Чудейської ОТГ на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та

Дата: 24.07.2020 12:01
Кількість переглядів: 359

Фото без опису

Україна

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 43

 

16 липня  2020 року                                                                     село  Чудей

 

 

Про утворення комісії для формування

пропозицій стосовно потреби щодо

спрямування субвенції з державного бюджету

місцевому бюджету Чудейської ОТГ на проектні,

будівельно-ремонтні роботи, придбання житла

та приміщень для розвитку сімейних та інших

форм виховання, наближених до сімейних,

забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році

 

 

         Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 №877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №515), на виконання листа Чернівецької обласної адміністрації від 03 липня 2020 року №01.45/36-1488, листа Сторожинецької районної адміністрації від 03 липня 2020 року №1185/01-38 «Про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2020 році», виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Утворити та затвердити склад комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Чудейської сільської ради на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у 2020 році, що додається.

2. Затвердити Положення про комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевому бюджету Чудейської сільської ради на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, у 2020 році, що додається.

3. Секретарю виконавчого комітету Мотреску Р.А. забезпечити опублікування даного рішення на офіційному веб-сайті Чудейської сільської ради.

4. Надіслати копію даного рішення до Служби у справах дітей Сторожинецької РДА.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М.

 

 

 

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення виконавчого комітету

Чудейської сільської ради

від 16.07.2020 року № ___

 

СКЛАД

комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету Сторожинецькій міській раді на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році

                                           Голова комісії:
Піцул Анатолій Дмитрович –        сільський голова

 
                                          Заступник голови комісії:

Косован                                               - начальник Служби у справах дітей

Наталя Миколаївна                              Сторожинецької РДА (за згодою)
 

Секретар комісії:

Мотреску Ромена Андрянівна       - керуючий справами (секретар)   виконавчого комітету 


Члени комісії:

Падурі                                           - заступника голови з питань діяльності Василь Миколайович                        виконавчих органів ради

 

Бурла Валерія Дмитрівна – головний бухгалтер сільської ради

Кіфу Олена Костянтинівна - провідний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту

Биндю Артур Георгійович – начальник відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища

в.о. старости Лук'ян Ніна Іллівна  -  в.о. старости с. Їжівці

Влад Світлана Олексіївна – соціальний працівник сільської ради

Лук'ян Регіна Дмитрівна – соціальний працівник старостинського округу с. Їжівці.

Секретар виконкому                            Р.А. Мотреску

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

Чудейської сільської ради

від 16.07.2020 року № ___

 

 

Положення

про комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету Сторожинецькій міській раді на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році

 

 1. Це положення визначає порядок організації та діяльності комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету Чудейській сільській раді на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у 2020 році (далі - Комісія) (далі - субвенція).
 2. Комісія є консультативно-дорадчим органом, який утворюється рішенням виконавчого комітету Чудейської сільської ради.
 3. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Сімейним, Житловим та Цивільним кодексами України, Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Порядком та умовами надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №515) (далі – Порядок та умови), іншими нормативно-правовими, а також цим Положенням.
 4. Основним завданням Комісії є формування пропозицій щодо потреби в субвенції за напрямами, визначеними пунктом 4 Порядку та умов, з урахуванням умов, визначених пунктом 5 Порядку та умов.
 5. До повноважень Комісії належить:
  1. формування потреби в субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4, з урахуванням умов, визначених пунктом 5 Порядку та умов, підготовка відповідних пропозицій з урахуванням граничної вартості житла, розрахованої відповідно до пунктів 12 і 14 Порядку та умов, і наявної проектної документації.
  2. формування та затвердження загального списку дітей, які перебувають на квартирному обліку, із зазначенням прізвища, імені, по батькові (за його наявності), дати народження дитини, дати її взяття на такий облік, інвалідності (у разі встановлення) та орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла.
  3. затвердження списку дітей для виплати грошової компенсації із визначенням окремо щодо кожної дитини обсягу такої компенсації. До загального списку не включаються діти, яким було виділено грошову компенсацію для придбання житла за рахунок субвенції у 2019 році.
  4. погодження щодо:

житлових об’єктів, які планується придбати для забезпечення житлом дитячих будинків сімейного типу, соціальним житлом, житлом для дітей, у тому числі за рахунок грошової компенсації;

нового будівництва приміщень для розміщення малих групових будинків, житла для                   дитячих       будинків сімейного типу, капітального ремонту/ реконструкції житла для дитячих будинків сімейного типу;

розроблення проектної документації на нове будівництво приміщень для розміщення малих групових будинків, капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячих будинків сімейного типу.

 1. проведення перевірки щодо:

наявності в дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;

наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку;

документів, що подаються для придбання житла, передбачених пунктом 20 Порядку та умов;

обстеження стану житлового приміщення (будинку, квартири), що придбавається.

 1. Комісія має право одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій необхідну інформацію з питань, що належать до її компетенції.
 2. На засідання Комісії можуть запрошуватися представники підприємств, установ, організацій, діти та законні їх представники, відносно яких вирішуються питання.
 3. Персональний склад Комісії затверджується рішенням виконавчого органу Чудейської сільської ради. У разі відсутності члена комісії участь у засіданнях його представляє особа, яка виконує його обов’язки.
 4. Формою роботи Комісії є засідання, які проводяться у разі потреби, за рішенням голови Комісії.
 5. Засідання Комісії вважається правомочним, якщо на ньому присутні не менше двох третин її складу. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало більше половини членів Комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів вирішальним голосом є голос головуючого на засіданні.
 6. Очолює Комісію сільський голова Чудейської сільської ради.

Заступником голови Комісії являється начальник Служби у справах дітей Сторожинецької райдержадміністрації.

Секретарем Комісії є керуючий справами (секретар) виконавчого комітету сільської ради, який відповідає за підготовку матеріалів для роботи Комісії та забезпечення їх зберігання.

 1. Засідання комісії веде голова Комісії, а у разі відсутності голови – його заступник, або за необхідністю – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
 2. Члени Комісії мають право:

- ознайомлюватись з матеріалами, поданими на її розгляд;

- порушувати клопотання, висловлювати міркування з питань, які розглядаються;

- брати участь у прийнятті рішень шляхом голосування.

         14.    Комісія приймає рішення щодо обсягу потреби субвенції за напрямами, передбаченими пунктом 4, з урахуванням умов, передбачених пунктом 5 Порядку та умов, протягом 30 днів з дати набрання чинності цих Порядку та умов, а саме до 26 липня 2020 року. Рішення оформляється протоколом, який складається у трьох примірниках, підписується всіма членами Комісії та затверджується головою сільської ради (один примірник протоколу надсилається Сторожинецькій Службі у справах дітей та Чернівецькій обласній державній адміністрації).

Формування та використання показників місцевих бюджетів проводиться за напрямами відповідно до розподілу, визначеного регіональною комісією згідно з пунктом 8 Порядку та умов, і за відповідними кодами економічної класифікації видатків бюджету залежно від економічної суті платежу.

 1. Після отримання копії рішення від Чернівецької обласної державної адміністрації про розподіл субвенції між місцевими бюджетами за напрямами, передбаченими пунктом 4 цих Порядку та умов, для прийняття відповідного рішення Комісією подаються документи, визначені пунктом 11 Порядку та умов.
 2. Місцевий розпорядник/підрозділ не пізніше ніж через п’ять робочих днів з дати прийняття заяви з усіма необхідними документами вносить до Комісії подання щодо надання дозволу на перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі-продажу.
 3. Комісія протягом п’яти робочих днів з дати надходження подання розглядає його по суті у присутності дитини та приймає рішення про перерахування коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором купівлі-продажу, якщо:

предметом договору є придбання у власність дитиною житлового приміщення;

ціна житлового приміщення (та земельної ділянки в разі виникнення обставини, зазначеної в абзаці другому пункту 33 Порядку та умов), визначена в договорі купівлі-продажу, дорівнює сумі коштів грошової компенсації, що розміщені на спеціальному рахунку дитини, або є меншою від цієї суми, крім випадків, установлених пунктом 39 Порядку та умов;

житло, що придбавається, згідно з актом обстеження стану житлового приміщення (будинку, квартири), складеним місцевою комісією (за місцем придбання житла), утвореною за рішенням місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, є придатним для проживання (додаток 2 Порядку та умов). У разі відсутності такої комісії акт складається структурним підрозділом органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування (у кількості не менше трьох осіб), до повноважень якого належить забезпечення прав дітей;

строк виконання договору купівлі-продажу не перевищує двох місяців з дня його укладення.

Копія рішення надається розпоряднику /підрозділу та дитині.

У разі неявки дитини на засідання Комісії розгляд відповідного питання переноситься на наступне засідання.

 1. У рішенні Комісії зазначається:

прізвище, ім’я, по батькові (за його наявності) дитини, дата народження;

документи, що підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;

факт перебування дитини на квартирному обліку;

інформація про:

місце проживання дитини;

перебування дитини на обліку внутрішньо переміщених осіб (у разі взяття на такий облік);

наявність у дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа інвалідності, що підтверджується документом, виданим лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу, у порядку та за формою, встановленими МОЗ;

стан житла, що придбавається, наявність комунікацій, придатність для проживання в ньому дитини (зазначається тільки в рішенні про придбання житла);

сума грошової компенсації (зазначається тільки в рішенні комісії про виплату грошової компенсації за рахунок субвенції щодо кожної дитини окремо).

У разі придбання житла в будь-якій адміністративно-територіальній одиниці зазначається згода місцевої комісії.

 1. Комісія відмовляє дитині в наданні дозволу на перерахування

коштів із спеціального рахунка як оплати за відповідним договором у разі:

подання недостовірних відомостей;

прийняття рішення про втрату статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866 (Офіційний вісник України, 2008 р., № 76, ст. 2561);

наявності в дитини майнових прав чи права власності на нерухоме майно, що є підставою для зняття з квартирного обліку; неперебування дитини на квартирному обліку; надання дитині житлового приміщення раніше;

звернення дитини до місцевого розпорядника/ підрозділу після завершення одного місяця з дати надсилання їй повідомлення, зазначеного в пункті 22 Порядку та умов;

непридатності житла, що придбавається, для проживання згідно з актом обстеження стану житлового приміщення (будинку, квартири) (додаток 2 Порядку та умов), складеного місцевою комісією (за місцем придбання житла), утвореною за рішенням місцевого органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування. У разі відсутності такої комісії акт складається структурним підрозділом органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить забезпечення прав дітей.

Дитина має право оскаржити в суді рішення Комісії про відмову в погодженні придбання житлового об’єкта.

 

 

 

Секретар виконкому                            Р.А. Мотреску


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь