Рішення виконкому №58 від 26.08.2020 рокуПро надання суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення громадянки Унгурян Т.О., 10.12.1975 р.н., опікуном над недієздатною особо. Піцул К.О., 21.01.1986 р. н.

Дата: 18.09.2020 14:14

Сторожинецького району

Рішення

від 26 серпня 2020 року                                                                        № 58

Про  надання суду  подання органу опіки та

піклування щодо доцільності призначення

громадянки Унгурян Т.О., 10.12.1975 р.н.,

опікуном  над недієздатною особо. Піцул К.О.,

21.01.1986 р. н.

Розглянувши заяву гр. Унгурян Тетяни Олександрівни, 10.12.1975 р.н., про надання висновку щодо доцільності призначення опікуна над недієздатною сестрою Піцул Крістіною Олександрівною, 21.01.1986 року народження, враховуючи Рішення Сторожинецького районного суду Чернівецької області від 12 лютого 2020 року, відповідно до якого Піцул Крістіна Олександрівна, 21.01.1986 року народження, визнана недієздатною внаслідок того, що вона хворіє психічним захворюванням, на підставі статей 55, 56, 60, 62, 63, 67-74 Цивільного кодексу України, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновок від 26 серпня 2020 року опікунської ради при виконкомі Чудейської сільської ради, як орган опіки та піклування, виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Враховуючи інтереси недієздатної особи гр. Піцул Крістіни Олександрівни, 21.01.1986 року народження, надати суду подання органу опіки та піклування щодо доцільності призначення опікуна над нею гр. Унгурян Тетяну Олександрівну, 10.12.1975 р.н.

2. У разі призначення судом громадянки Унгурян Т.О. опікуном, дозволити їй управляти майном, що належить підопічній, в порядку визначеному законодавством України. Покласти на  опікуна відповідальність за збереження та використання майна підопічної Піцул К.О., її матеріальне утримання, здійснення постійного догляду і нагляду, а також вжиття заходів щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічної.

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. старости с. Їжівці Лук'ян Н.І.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.

Затверджено

рішенням виконавчого комітету                                                                                                      Чудейської сільської ради

від  26 серпня 2020 року  № 58

ВИСНОВОК № 1

Опікунської ради при виконкомі Чудейської сільської ради

від 26 серпня 2020 року

В селі Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області по вул. О.Кобилянської, 69 зареєстрована Піцул Крістіна Олександрівна, 21.01.1986 року народження, яка відповідно до Рішення Сторожинецького районного суду Чернівецької області від 12 лютого 2020 року визнана недієздатною внаслідок того, що вона хворіє психічним захворюванням. ЇЇ сестра Унгурян Тетяни Олександрівни, 10.12.1975 р.н. звернулась із заявою до виконавчого комітету сільської ради щодо надання висновку про доцільність її призначення опікуном над психічно хворою сестрою Піцул Крістіною Олександрівною.

Виконавчим комітетом встановлено, що Унгурян Тетяна Олександрівна, 10.12.1975 р.н.,  яка зареєстрована та проживає в с. Їжівці, вул.  О.Кобилянської, 85, на даний час піклується про свою сесмтру Піцул К.О., 1986 р.н.

Унгурян Тетяна Олександрівна не заперечує, щоб її призначили опікуном  над Піцул Крістіною Олександрівною. Має достатні умови для проживання та  піклування над недієздатною особою.

Тому опікунська рада вирішила клопотати перед Сторожинецьким районним судом Чернівецької області щодо розгляду кандидатури гр. Унгурян Т.О. на призначення її опікуном над недієздатною особою Піцул К.О.

Згідно ч. 3 ст. 237 ЦПК України, заява про визнання фізичної особи недієздатною може бути подана членами сім’ї, близькими родичами, незалежно від їх спільного проживання, органом опіки та піклування, психіатричним закладом.

Опікунська рада при виконкомі Чудейської сільської ради

ПРОСИТЬ СУД:

1. Вважати доцільним призначити опікуном гр. Унгурян Тетяну Олександрівну 10.12.1975 р.н., над недієздатною особо. Піцул Крістіною Олександрівною, 21.01.1986 р. н

Голова опікунської ради                                    В.М.Падурі

Секретар опікунської ради                                Р.А.Мотреску