Рішення виконкому №59 від 26.08.2020 року Про виховання неповнолітньої дитини Іонашку О.К., 19.02.2004 р.н., в сім’ї рідної тітки Іонашку М.Д.

Дата: 18.09.2020 14:15

Сторожинецького району

Рішення

від 26 серпня 2020 року                                                                        № 59

Про виховання неповнолітньої

дитини Іонашку О.К., 19.02.2004 р.н.,

в сім’ї рідної тітки Іонашку М.Д.

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини" (зі змінами), з метою забезпечення реалізації прав та законних інтересів неповнолітньої дитини Іонашку Олексія Костянтиновича, 19.02.2004 р.н., розглянувши заяву батьків дитини Іонашку К.Г. та Іонашку О.В. щодо надання згоди на тимчасове виховання їх неповнолітнього сина Іонашку О.К., 19.02.2004 р.н., учня 11-го класу Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в сім’ї його рідної тітки Іонашку М.Д., 12.12.1968 р.н., враховуючи усну доповідь в.о. старости с. Їжівці Лук’ян Н.І., виконавчий комітет Чудейської сільської ради, як орган опіки та піклування:

ВИРІШИВ:

1. Погодити тимчасове покладання обов’язків з виховання неповнолітньої дитини Іонашку Олексія Костянтиновича, 19.02.2004 р.н., на його рідну тітку Іонашку Марію Дмитрівну, 12.12.1968 р.н., що проживає в с. Їжівці, вул. Н.Яремчука, буд. 24, на час перебування батьків Іонашку К.Г. та Іонашку О.В. за кордоном.

2. Попередити Іонашку Марію Дмитрівну, 12.12.1968 р.н., про особисту відповідальність згідно чинного законодавство за піклування про здоров'я дитини Іонашку О.К., 19.02.2004 р.н., належне виховання та відвідування дитиною Іонашку О.К., 19.02.2004 р.н., відповідного навчального закладу.

2.  Організацію виконання даного рішення покласти на соціального працівника с. Їжівці Лук’ян Р.Д.

3.  Відповідальність за організацію виконання даного рішення покласти в.о. старости с. Їжівці Лук’ян Н.І.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Піцул А.Д.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.