Рішення виконкому № 64 від 28.09.2020 року Про підготовку до опалювального сезону закладів комунальної власності Чудейської ОТГ

Дата: 14.10.2020 18:19

Сторожинецького району

Рішення

від 28 вересня  2020 року                                                                               № 64

З метою забезпечення координації ефективного виконання заходів з підготовки об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 р., для вчасного початку опалювального сезону 2020/2021 року, заслухавши та обговоривши усну доповідь сільського голови та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючись ст.ст. 30, 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію сільського голови про стан готовності закладів комунальної власності Чудейської об’єднаної територіальної прийняти до відома.

2. Керівникам закладів комунальної власності Чудейської ОТГ до 05.10.2020 року здійснити пробний запуск опалювальної системи.

3. Керівникам закладів комунальної власності Чудейської ОТГ до 10.10.2019 року усунути недоліки та бути готовим до початку опалювального сезону  2020/2021 року.

4. Всім закладам соціальної сфери Чудейської ОТГ вчасно та безперебійно розпочати опалювальний сезон.

6. Керівникам закладів комунальної власності Чудейської ОТГ підготувати території до зимового періоду (очистка території комунальних закладів, вивіз сміття, побілка бордюрів, інше).

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Піцул А.Д.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.