Рішення виконкому №72 від 28.09.2020 року Про надання матеріальної допомоги

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 72

28 вересня   2020 року                                                                 село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви жителів с. Чудей та с. Їжівці Теклян Євгена Трояновича, Герман Марії Іванівни, Іонашку Акіліни Василівни, Мотреску Родіки Іванівни, Григорович Івана Георгійовича, Гатеж Георгія Ілліча, Богданюк Людмили Іллівни, Ходороби Олени Михайлівни, Влад Світлани Олексіївни, Микайлу Домніки Якимівни, Нікітіна Юлія Едуардовича, щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним матеріальним та фінансовим становищем, на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Теклян Євгену  Трояновичу, 01.02.1971 р.н., у розмірі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень на поховання сина Теклян Валерія Євгеновича, який помер 16 вересня 2020 року.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Герман Марії Іванівні, 06.12.1962 р.н., у розмірі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень на поховання брата Герман Валерія Івановича, який помер 07 вересня 2020 року.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Іонашку Акіліні Василівні, 30.03.1966 р.н., у розмірі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень на поховання чоловіка Іонашку Іллі Георгійовича, який помер 18 серпня 2020 року.

4. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Мотреску Родіці Іванівні, 13.07.1965 р.н., у розмірі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень на поховання чоловіка Мотреску Миколи Тодоровича, який помер 03 вересня 2020 року.

5. Розгляд заяв Григорович Івана Георгійовича, Гатеж Георгія Ілліча, Богданюк Людмили Іллівни, Ходороби Олени Михайлівни, Влад Світлани Олексіївни, Микайлу Домніки Якимівни, Нікітіна Юлія Едуардовича перенести на наступне чергове засідання виконавчого комітету у зв’язку із відсутністю фінансування.

6. Головному бухгалтеру сільської ради виплатити 10 000 (десять тисяч) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            А.Д. ПІЦУЛ