Рішення виконкому №75 від 28.09.2020 року Про захист житлових та майнових прав дитини–сироти Скрипа Івана Аркадійовича, 10.06.2003 р.

Дата: 14.10.2020 18:30

Сторожинецького району

Рішення

від 28 вересня 2020 року                                                                               № 75

На виконання Житлового, Сімейного, Цивільного  кодексу України, Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» із змінами і доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за місцем реєстрації Скрипа Івана Аркадійовича, 10.06.2003 року народження, право користування житлом та майном, що знаходиться в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, по вул. Н.Яремчука буд. №55, що належало померлим батькам Скрипа Аркадію Михайловичу та Скрипа Олені Георгіївни.

2. Попередити власника житла Скрипа Георгія Аркадійовича, 17.07.1989 р.н., про заборону зняття з реєстрації дитини–сироти Скрипа Івана Аркадійовича, 10.06.2003 року народження, та відчуження житла без дозволу служби у справах дітей Сторожинецької райдержадміністрації та виконавчого комітету Чудейської сільської ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. старости с. Їжівці Чудейської об’єднаної територіальної громади Лук'ян Н.І.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.