Рішення виконкому №82 від 21.10.2020 року Про розподіл залишку вільних коштів невикористаної освітньої субвенції

Дата: 06.11.2020 10:43

Сторожинецького району

РІШЕННЯ

від 21 жовтня 2020 року                                                                                      № 82

Про розподіл залишку вільних коштів невикористаної освітньої субвенції

Відповідно до Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого   постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання освітньої субвенції  з державного бюджету місцевим» від 14.01.2015 №6 (із мінами та доповненнями в редакції постанови КМУ № 137 від 19.02.2020 року), врахувавши пропозиції провідного спеціаліста відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту сільської ради Кіфу О.К., керуючись статтями 27 та 32 Закону Украї ни „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Запропонувати сесії сільської ради розподілити залишок освітньої субвенції, який утворився на кінець  2019 року, в сумі 471 289 тис.грн. (чотириста сімдесят одна тисяча двісті вісімдесят дев'ять гривень) та спрямувати на оснащення та на оновлення навчальної та матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти, а саме:
    1. Оснащення засобами навчання (придбання шкільних меблів для кабінетів з математики) закладів загальної середньої освіти, а саме Чудейського НВК, Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів, в сумі 128 000 (сто двадцять вісім тисяч) гривень.
    2. Оснащення засобами навчання (придбання комплекту інтерактивного стрілецького тренажеру «Захисник вітчизни» для шкільного тиру) Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 144 000 (сто сорок чотири тисячі) гривень.
    3. Капітальний ремонт (облаштування території) Чудейської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області в сумі 49 876 (сорок дев’ять тисяч вісімсот сімдесят шість) гривень.
    4. Капітальний ремонт Чудейської ЗОШ І-ІІ ст. №3 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області в сумі 49 709 (сорок дев’ять тисяч сімсот дев’ять) гривень.
    5. Капітальний ремонт (облаштування території) Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області в сумі 49 855 (сорок дев’ять тисяч вісімсот п’ятдесят п’ять) гривень.
    6. Капітальний ремонт (облаштування сстоянки) Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області в сумі 49 849 (сорок дев’ять тисяч вісімсот сорок дев’ять) гривень.

2. Дане рішення затвердити на черговій сесії сільської ради.

3. Контроль   за   виконанням   цього   рішення   покласти   на   сільського   голову Піцул А.Д.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                   А.Д.ПІЦУЛ