Рішення виконкому №83 від 21.10.2020 Про затвердження зведених кошторисних розрахунків та дефектних актів

Дата: 06.11.2020 10:45

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 83

21 жовтня  2020 року                                                                     село  Чудей

Про затвердження зведених кошторисних

розрахунків та дефектних актів

Розглянувши зведені кошторисні розрахунки на капітальні ремонти (облаштування територій) закладів загальної середньої освіти Чудейської об’єднаної територіальної громади та дефектні акти, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05. 2011 року №560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність деяких постанов Кабінету Міністрів України» (зі змінами), керуючись ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком  сільської ради, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Затвердити зведені кошторисні розрахунки на капітальні ремонти (облаштування територій) закладів загальної середньої освіти Чудейської об’єднаної територіальної громади та дефектні акти, в розмірі 199,289 грн. (сто дев’яносто дев'ять тисяч двісті вісімдесят дев'ять гривень), а саме:

1.1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту Чудейської ЗОШ І-ІІ ступенів №3 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області та дефектний акт в сумі 49 709 (сорок дев’ять тисяч сімсот дев’ять) гривень.

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту (облаштування території) Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області та дефектний акт в сумі 49 876 (сорок дев’ять тисяч вісімсот сімдесят шість) гривень.
    2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту (облаштування території) Їжівської ЗОШ І-ІІ ступенів  в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області та дефектний акт в сумі 49 855 (сорок дев’ять тисяч вісімсот п’ятдесят п’ять) гривень.
    3. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості капітального ремонту (облаштування стоянки) Їжівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області та дефектний акт в сумі 49 849 (сорок дев’ять тисяч вісімсот сорок дев’ять) гривень.

2. Дане рішення затвердити на черговій сесії сільської ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Піцул А.Д.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                    А.Д. ПІЦУЛ