Рішення виконкому №86 від 21.10.2020 року Про надання дозволу на вчинення правочину щодо придбання житлового будинку та земельних ділянок у власність для неповнолітньої дитини

Дата: 06.11.2020 10:49

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я  № 86

21 жовтня  2020 року                                                                     село  Чудей

Про надання дозволу на вчинення

правочину щодо придбання житлового

будинку та земельних ділянок у власність

для неповнолітньої дитини

На підставі статті 17 Закону України “Про охорону дитинства”, відповідно до глави 55 Цивільного Кодексу України, враховуючи норми статті 176, 177 Сімейного кодексу України, відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. №866 (із змінами), керуючись ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання повноважень у сфері соціального захисту і захисту особових, майнових, житлових прав та інтересів дітей, з метою забезпечення майнових прав та інтересів дітей, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Надати дозвіл громадянам Фрунза Леону Григоровичу, 05.10.1972 р.н., жителю с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, та Фрунза Вікторії Георгіївні, 01.01.1973 р.н., що проживає в м с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, на вчинення правочину щодо придбання у власність та укладання договору купівлі-продажу житлового будинку, що знаходиться за адресою с. Їжівці, вул. Садова, буд. 6, а також земельної ділянки розміром 0,25 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 7324583500:01:003:0136, земельної ділянки розміром 0,1872 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 7324583500:01:003:0137, та земельної ділянки розміром 0,3421 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 7324583500:01:003:0138, що належать Свинцицькому Георгію Мірчовичу на підставі права власності, на користь неповнолітньої дитини Фрунза Віталія Леоновича, 09.08.2003 року народження, який зареєстрований та проживає в с. Їжівці, вул. Гагаріна, буд. 9, та на підписання відповідного договору купівлі-продажу.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.