Рішення виконкому № 99 від 24.11.2020 року Про надання матеріальної допомоги

Дата: 03.12.2020 09:19

Чернівецького району

Рішення

від 24 листопада 2020 року                                                          № 99

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви жителів с. Чудей та с. Їжівці Пожога Флоарі Костянтинівни, Фрунза Траяна Даниловича, Шинку Георгети Амбросівни, Педуре Миколи Васильовича, щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із станом здоров'я та скрутним матеріальним та фінансовим становищем,  відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Пожога Флоарі Костянтинівні, 07.04.1981 р.н., пенсіонерка за станом здоров’я,  у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень, у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Фрунза Траяну Даниловичу, 20.06.1958 р.н., інваліду І-А групи, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Педуре Миколі Васильовичу, 18.09.1952 р.н., інваліду ІІ групи, у розмірі 800 (вісімсот) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

4. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Шинку Георгеті Амбросівні, 17.07.1962 р.н., інваліду ІІ групи, у розмірі 800 (вісімсот) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

5. Головному бухгалтеру сільської ради виплатити 3 600 (три тисячі шістсот) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            А.Д. ПІЦУЛ