Рішення виконкому №104 від 08.12.2020 р. Про затвердження рішення комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 17.12.2020 12:03

Чернівецького району

Рішення

від 08 грудня 2020 року                                                                        № 104

Про затвердження рішення комісії

з питань захисту прав дітей

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини" (зі змінами), розглянувши заяву мешканки с. Їжівці Іонашку Маргарети Дмитрівни, 1972 р.н., щодо надання дозволу на вчинення правочину щодо продажу  та укладання договорів купівлі – продажу: 1/6 частки житлового будинку з відповідно частиною належних до нього господарських та побутових будівель і споруд, розташованого в місті Сторожинець, Чернівецької області, на вулиці Гуцульській, під номером 1 (першим), та 1/6  земельної ділянки кадастровий номер 7324510100:01:001:0068, площею 0,0729 гектарів, розташованої в місті Сторожинець, Чернівецької області, на вулиці Гуцульській, під номером 1 (першим), право власності щодо яких має малолітня дитина Іонашку Рахєла Віорелівна, 05 вересня 2013 року народження, яка зареєстрована та проживає разом із матір’ю Іонашку Маргаретою Дмитрівною, 1972 р.н., за адресою с. Їжівці, вул. Штефан чел Маре, буд. 74, вивчивши матеріали справи, встановивши, що малолітня дитина Іонашку Рахєла Віорелівна, 05 вересня 2013 року народження, забезпечена житлом та повноцінними умовами для розвитку та проживання, виконавчий комітет сільської ради, як орган опіки та піклування

ВИРІШИВ:

1. Затвердити рішення комісії з питань захисту прав дітей згідно протоколу №3 від 30 листопада 2020 року, а саме:

1.1.  Надати дозвіл на вчинення правочину щодо продажу та укладання договорів купівлі – продажу Іонашку Маргареті Дмитрівні від імені малолітньої Іонашку Рахєли Віорелівни, 05 вересня 2013 року народження: 1/6 частки житлового будинку з відповідною частиною належних до нього господарських та побутових будівель і споруд, розташованого в місті Сторожинець Чернівецької області, на вулиці Гуцульській, під номером 1 (першим), та 1/6 частки земельної ділянки кадастровий номер 7324510100:01:001:0068, площею 0,0729 гектарів, розташованої в місті Сторожинець, Чернівецької області, на вулиці Гуцульській, під номером 1 (першим), цільове призначення якої – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

1. Зобов’язати Іонашку Маргарету Дмитрівну, 19.01.1972 р.н., відкрити особовий рахунок на ім’я малолітньої дитини Іонашку Рахєли Віорелівни, 2013 р.н., та перерахувати на її банківський рахунок отримані кошти  від продажу 1/6 частини житлового будинку з відповідно частиною належних до нього господарських та побутових будівель і споруд, розташованого в місті Сторожинець, Чернівецької області, на вулиці Гуцульській, під номером 1, та отримані кошти  від продажу 1/6 частки земельної ділянки кадастровий номер 7324510100:01:001:0068, площею 0,079 гектарів, розташованої в місті Сторожинець, Чернівецької області, на вулиці Гуцульській, під номером 1 (першим), цільове призначення якої – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
    2. Попередити Іонашку Маргарету Дмитрівну, 19.01.1972 р.н., про заборону зняття коштів з рахунку малолітньої Іонашку Рахєли Віорелівни, 05.09.2013 р.н., без дозволу органу опіки та піклування, до настання повноліття Іонашку Рахєли Віорелівни, 05.09.2013 р.н., та про зобов’язання витратити кошти на особисті потреби та покращення умов проживання вищезазначеної дитини.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.