Рішення виконкому №13 від 15.01.2021 року Про впорядкування нумерації будинків, уточнення та присвоєння поштових адрес, та відкриття погосподарських номерів

Дата: 22.01.2021 11:52

Чернівецького району

ВИТЯГ З РІШЕННЯ

Р І Ш Е Н Н Я  № 13

15 січня  2021 року                                                                     село  Чудей

Про впорядкування нумерації

будинків, уточнення та

присвоєння поштових адрес, та

відкриття погосподарських номерів

Розглянувши заявумешканців с. Їжівці Фрунза Галини Валер’янівни та Пожога Аркадія Драгошовича, мешканки с. Чудей Мущак Ріти Іванівни та мешканки с. Череш Опаєць Віоріки Якимівни щодо уточнення та присвоєння поштової адреси, надання дозволу на реєстрацію у власному житловому будинку, додані до заяв матеріали, з метою впорядкування нумерації об'єктів нерухомого майна,керуючись Законом України «Про звернення громадян», відповідно до рішенняІV сесії VІІ  скликання Чудейської сільської радивід 23 травня 2017 року №141– 4/2017 «Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес (виділення  в окремий поштовий номер) об'єктам нерухомого майна в с. Чудей, с. Нова Красношора та с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області», враховуючи рішення виконавчого комітету Череської сільської ради №91 від 15 грудня 2010 року «Про упорядкування та затвердження нумерації будинків по вулицях села Череш» та висновок щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна від 16.12.2020 року №235, на виконання п.п.3 п.“б” ст.27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Присвоїти окрему поштову адресу земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та  споруд з кадастровим номером 7324583500:01:002:0014, площею 0,1781 га, яка знаходиться за адресою: вул. О.Кобилянської, буд. 118А вс. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, власником якої є Фрунза Галина Валер’янівна, 20.05.1987 р.н.

2. Присвоїти окрему поштову адресу житловому будинку (літ. З-І),  разом із господарськими будівлями та спорудами: підвал (літ. Пд), ганок (літ. з), криниця №5, вигрібна яма №6, які розташовані на земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)площею 0,1368 газ кадастровим номером 7324589800:01:005:0400, а саме таку поштову адресу: вул. Центральна, буд. 19-А в с. Череш Сторожинецького району Чернівецької області, власником якої є Опаєць Віоріка Якимівна, 30.07.1974р.н.

3. Надати дозвіл на реєстрацію Пожога Аркадія Драгошовича, 24.05.1971 р.н., у власному житловому будинку, що розташований за адресою 1-й провулок Буковинської, буд. 1, в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області.

4. Відкрити новозбудованому житловому будинку гр. Мущак Ріти Іванівни, 24.05.1985 року народження, окремий погосподарський номер  1787 (книга 26, ст. 118) та присвоїти поштову адресу її житловому будинку за адресою: вул. Н.Яремчука, буд. 21 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області.

4.1.Надати дозвіл на реєстрацію гр. Мущак Ріти Іванівни, 24.05.1985 року народження, у власний житловий будинок, що заходиться за адресою: вул. Н.Яремчука, буд. 21 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області.

4.2. Надати дозвіл на реєстрацію у житловий Мущак Ріти Іванівни, 24.05.1985 року народження, що заходиться за адресою с. Чудей, вул. Н.Яремчука, буд. 21, її доньки Мущак Джессіки Віталіївни, 05.09.2006р.н., її сина Мущак Джастіна Віталійовича, 07.11.2017р.н., та її сина Мущак Лукаса Віталійовича, 30.01.2016р.н.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища Биндю А.Г.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                       А.Д. ПІЦУЛ