A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чудейська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Рішення виконкому №15 від 23.02.2021 року Про розгляд звернень громадян до виконавчого комітету Чудейської сільської ради у 2020 році

Дата: 02.03.2021 11:35
Кількість переглядів: 194

УКРАЇНА

Чудейська сільська рада

Червівецького  району

Чернівецької області

Вик онавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я  № 15

23 лютого  2021 року                                                                     село  Чудей

 

 

Про розгляд звернень громадян до

виконавчого комітету   Чудейської

сільської ради у 2020 році

 

  

 

 

Керуючись ч. 1 статті 38, ч.3 п.9 ст.50 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт голови сільської ради та секретаря виконкому про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі сільської ради за 2020 рік, проаналізувавши стан справ щодо виконання Закону України «Про звернення громадян», відмітивши, що протягом 2020 року у виконкомі сільської ради здійснювалися заходи направлені на реалізацію громадянами конституційного права на звернення та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

      1. Звіт голови Чудейської сільської ради, секретаря виконавчого комітету про роботу зі зверненнями громадян до виконавчого комітету Чудейської ради за 2020 рік прийняти до відома (додається).

      2. Сільському голові  Піцул А.Д. та секретарю виконавчого комітету Мотреску Р.А.:

     2.1. Продовжити контроль за виконанням статті 20 Закону України «Про звернення громадян;

     2.2. Забезпечити проведення прийомів громадян посадовими особами згідно затверджених графіків;

     2.3. Особливу увагу приділяти зверненням ветеранів ІІ світової війни, учасників АТО, ООС та бойових дій, інвалідів, осіб, які постраждали на Чорнобильській АЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту і підтримки;

      2.4. Забезпечити всебічний розгляд звернень громадян, порушених у них питань й оперативне їх вирішення, надання в установлені законом терміни відповіді заявникам за результатами їх розгляду;

     

 

2.5. Звернути увагу на об’єктивний і своєчасний розгляд заяв і скарг та звернень громадян, вдосконалювати систему організації контролю та реагування на них.  

       3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету Чудейської сільської ради Мотреску Р.А.

 

     

 

 

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до Рішення

виконавчого комітету

№ 15 від 23.02.2021 р.

ЗВІТ

про розгляд звернень громадян до

виконавчого комітету Чудейської сільської ради у 2020 р.

 

 

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» .

Згідно плану роботи щомісяця проводяться засідання виконавчих комітетів. На даних засіданнях постійно розглядаються письмові звернення громадян, які доводяться до їх відома у терміни, встановлені чинним законодавством.

У 2020 році на розгляд сільської ради надійшло 696 звернень громадян, з них письмових – 644, на особистому прийомі сільського голови – 52, що на 7 звернень більше в порівнянні з 2019 роком.

Від інвалідів та учасників бойових дій надійшло 11 звернень.

Найбільше в 2020 році було звернень щодо видачі дозволів на виготовлення технічних документів із землеустрою, підтверджуючих розмір земельних ділянок з метою передачі землі в приватну власність – 213. Реєструвались також звернення з питань соціального захисту (80), з питань праці і заробітної плати (131), з питань житлової політики – реєстрації у власних новозбудованих житлових будинках (19). Порушувались і інші питання (268).

Із загальної кількості отриманих звернень громадян за 2020 рік не було жодної скарги.

Систематично здійснювався особистий прийом громадян.

За звітний період звернень про порушення прав та законних інтересів громадян, зволікання у вирішенні порушених питань з боку посадових осіб місцевого самоврядування та повторних звернень не надходило.

Всі одержані звернення розглянуто в установлений Законом України «Про звернення громадян» термін та прийнято відповідні рішення, розпорядження, видано необхідні документи для вирішення порушених у зверненнях питань й дано роз’яснення.

Звернення громадян по мірі їх надходження розглядалися на особистому прийомі, на засіданнях виконкому та сесіях Чудейської сільської ради. Дата розгляду звернень громадян: 18 лютого 2020 року на засіданні виконкому сільської ради, де заслухано звіт про роботу із зверненнями громадян з дати утворення Чудейської ОТГ .

Робота по розгляду звернень громадян, організації особистого прийому перебуває на постійному контролі. Для підвищення рівня правової обізнаності громадян, що звертаються до сільської ради, на стендах розміщено інформацію щодо порядку прийому громадян, графіки прийомів посадових та службових осіб, що ведуть прийом.                                                                      

         Щотижня на апаратній нараді  розглядаються та аналізуються звернення що надійшли до сільської ради. Головою сільської ради Піцул А.Д. приділяється увага питанням надання спеціалістам сільської ради практичної та методичної допомоги, недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

 

            Секретар виконавчого комітету                                        Р.А.Мотреску


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь