Рішення виконкому №19 від 23.02.2021 року Про ведення обліку дітей дошкільного віку у 2020/2021 навчальному році

Дата: 02.03.2021 11:40

Чернівецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 19

23 лютого  2021 року                                                                        село  Чудей

Про ведення обліку дітей дошкільного

віку у 2020/2021 навчальному році

Відповідно до ст. 12. п.2, ст.. 13. П. 1 Закону України «Про освіту», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів» та  від 19.09.2018 №806 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 р. №684», з метою забезпечення ведення обліку дітей дошкільного віку, забезпечення здобуття ними дошкільної освіти,

виконавчий комітет вирішив:

1. Визначити відділ освіти, сім’ї молоді та спорту відповідальним за створення і постійне оновлення реєстру даних про дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Чудейської ОТГ.

1. Забезпечити дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від13.09.2017№ 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного шкільного віку та учнів» (зі змінами), внесеними згідно з Постановою КМУ від 19 вересня 2018 року №806.
  2. Призначити відповідальною за створення та постійне оновлення реєстру, та ведення обліку дітей дошкільного віку методиста територіального міжшкільного методичного об’єднання  відділу освіти, сім’ї молоді та спорту М.М.Торську.
  3. Призначити відповідальними за створення та постійне оновлення реєстру, та ведення обліку дітей дошкільного віку по селах Буденець, Їжівці та Череш старост відповідних сіл, та в по селу Чудей та Нова Красношора – Торську М.М.

5.      Керівникам закладів дошкільної освіти:

1) призначити по закладу освіти відповідального за ведення обліку дітей

дошкільного віку, вихованців; підтримувати та постійно оновлювати базу даних;

2) здійснювати облік вихованців і дошкільнят відповідно до чинного законодавства;

3) подавати у відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Чудейської ОТГ дані про всіх вихованців, які відвідують заклад або перебувають під його соціально-педагогічним патронатом.

6. Затвердити території обслуговування та форму ведення обліку (додаються).

1. При наданні інформації дотримуватися вимог, встановлених законами України «Про інформацію», «Про захист персональних даних».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову сільської ради Піцул А.Д.

Сільський голова                                            А.Д. Піцул

до рішення виконавчого комітету

№ 19 від 23.02.2021 р.

Території обслуговування ЗДО

Назва ЗЗСО

Назва вулиць

Дошкільний підрозділ «Віночок»

Чудейського ліцею №2

Кут «Центр» в с. Чудей

ЗДО «Веселка» с. Чудей

Кут «Пуздрени», кут «Пожожени», кут «Чоканени», кут «Бурлени» в с. Чудей, , кут «Сусени», кут «Раковці», кут «Ватра Сатулуй» в с. Чудей, с. Нова Красношора

ЗДО «Мерцішор» с. Їжівці

територія села Їжівці

ЗДО «Калина» с. Череш

територія села Череш

ЗДО «Берізка» с. Буденець

територія села Буденець

Секретар виконкому                                                Мотреску Р.А

до рішення виконавчого комітету       № 19 від  23.02.2021 р.

Список дітей шкільного віку,

які проживають чи перебувають на території Чудейської ОТГ

№ зп

Прізвище, ім’я, по батькові дитини

Дата народження

Місце проживання чи перебування

Місце навчання /виховання (навчальний заклад)

Форма навчання

Належність до категорії осіб з особливими освітніми потребами

Секретар виконкому                                                Мотреску Р.А.