Рішення виконкому №20 від 23.02.2021 року Про впорядкування нумерації будинків, уточнення та присвоєння поштових адрес, та відкриття погосподарських номерів

Дата: 02.03.2021 11:43

Чернівецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 20

23 лютого  2021 року                                                                                              село  Чудей

Про впорядкування нумерації

будинків, уточнення та

присвоєння поштових адрес, та

відкриття погосподарських номерів

Розглянувши заяви мешканців громади щодо уточнення та присвоєння поштових адрес, надання дозволу на реєстрацію у власному житловому будинку, додані до заяв матеріали, у зв’язку із інвентаризацією адресних частин об’єктів нерухомого майна з метою впорядкування їх нумерації, відповідно до наказу Державної служби статистики України від 11.04.2016 року №56 «Про затвердження Інструкції з ведення погосподарського обліку в сільських, селищних та міських радах», рішення ІV сесії VІІ  скликання Чудейської сільської ради від 23 травня 2017 року №141– 4/2017 «Про затвердження Положення про порядок присвоєння та зміни поштових адрес (виділення в окремий поштовий номер) об’єктам нерухомого майна в с.Чудей, с.Нова Красношора та с.Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області», керуючись статтями 30, 31, 37 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Присвоїти окрему поштову адресу земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим номером 7324581500:01:001:0264, площею 0,1276 га, яка знаходиться за адресою: вул. Шкільна, буд. 4-Г в с. Буденець Сторожинецького району Чернівецької області, власником якої є Кучурян Марінела Миколаївна, 24.08.1985 р.н.

2. Уточнити поштові адреси наступним об’єктам нерухомого майна:

• житловому будинку, що належав до дня смерті гр.Нікорич Іллі Павловичу, - вул.Карпатська, 197 с.Чудей;
  • житловому будинку, що належить гр.Микайло Миколі Георгійовичу, - вул.Карпатська, 207 с.Чудей (попередня адреса: вул.Карпатська, 197 с.Чудей);
  • житловому будинку, що належить гр.Патравчан Костянтину Васильовичу, - вул.Карпатська, 205 с.Чудей (попередня адреса: вул.Карпатська, 197 с.Чудей).

3. Присвоїти окрему поштову адресу земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд з кадастровим номером 7324583500:01:002:0005, площею 0,2500 га, яка знаходиться за адресою: вул. Головна, буд. 103-А в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, власником якої є Фрунза Марчел Григорович, 16.07.1989 р.н.

4. Надати дозвіл на реєстрацію Попеску Міті Івановича, 10.09.1963 р.н., у житловий будинок, який належить Штефуряк Сільвії Іванівні, та який розташований по вул. М.Емінеску, 11 в с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області.

5. Надати дозвіл на реєстрацію гр. Скрипа Миколи Миколайовича, 30.04.1989 року народження, у власний житловий будинок, що заходиться за адресою: вул. Ю.Гагаріна, буд. 20-А в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області.

5.1. Надати дозвіл на реєстрацію у житловий будинок Скрипа Миколи Миколайовича, 30.04.1989 року народження, що заходиться за адресою: вул. Ю.Гагаріна, буд. 20-А в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, його дружини Скрипа Міхаєли Драгомирівни, 10.10.1992 р.н., його сина Скрипа Даріуса Миколайовича, 01.05.2015 р.н., його сина Скрипа Іосіфа Миколайовича, 10.07.2016 р.н., його доньку Скрипа Делію Миколаївну, 13.10.2017 р.н., та його сина Скрипа Рубена Миколайовича, 05.06.2019 р.н.

6. Надати дозвіл на реєстрацію гр. Фрунза Іллі Васильовича, 21.03.1982 року народження, у власний житловий будинок, що заходиться за адресою: вул. Л.Українки, буд. 3  в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області.

6.1. Надати дозвіл на реєстрацію у житловий будинок Фрунза Іллі Васильовича, 21.03.1982 року народження, що заходиться за адресою: вул. Л.Українки, буд. 3 в с. Їжівці Сторожинецького району Чернівецької області, його дружини Фрунза Катерини Василівни, 19.09.1988 р.н., його сина Фрунза Максима Ілліча, 16.02.2009 р.н., його сина Фрунза Матвія Ілліча, 08.07.2017 р.н., його доньку Фрунза Аріну Іллівну, 12.02.2012 р.н., його доньку Фрунза Аделіну Іллівну, 18.06.2014 р.н., та його сина Фрунза Северина Ілліча, 22.05.2019 р.н.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу з питань земельних відносин, будівництва та охорони навколишнього середовища Биндю А.Г.

СІЛЬСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                  А.Д. ПІЦУЛ