Чернівецька область, Чернівецький район

Чернівецького району

Чернівецької області

Рішення

від 16 березня 2021 року                                                                               № 26

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви жителів с. Чудей, с. Буденець та с. Череш щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із тяжкою хворобою та скрутним матеріальним становищем, взявши до уваги висновки та   пропозиції членів виконавчого комітету, керуючись п.п.1 п.“а” ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання Постанови КМУ № 99 від 31.01.2007 року, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Багнян Домніці Костянтинівні, 25.06.1959 р.н., жительці с. Буденець, у розмірі 2500 (дві тисячі п’ятсот) гривень на поховання чоловіка Багнян Іллі, який помер 25 січня 2021 року.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Грекову Сергію Миколайовичу, жителю с. Чудей, батьку-одинаку, у розмірі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Биндю Костянтину Вікторовичу, жителю с. Череш, інваліду з дитинства, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

4. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Дідора Маріанні Вавсилівні, жительці с. Чудей, у розмірі 800 (вісімсот) гривень у зв’язку із хворобою дітей та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

5. Головному бухгалтеру сільської ради виплатити 5 800 (п’ять тисяч вісімсот) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                           А.Д. ПІЦУЛ