Жителькам Чудейської територіальної громади були вручені посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня»

Дата: 24.08.2021 15:46

Відповідно до Указу Президента України від 07 травня 2021 року № 188/2021 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» 4 багатодітним матерям Чудейської територіальної громади.

За дорученням голови Чернівецької обласної державної адміністрації відбулося урочисте вручення посвідчень та нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня» на заходи з  нагоди святкування Дня Незалежності.

Голова Чудейської територіальної громади Анатолій Піцул привітав багатодітних матерів з присвоєнням почесного звання, побажав їм міцного здоров’я, довгих років життя та сімейного благополуччя.

Присвоєно почесне звання "Мати-героїня":

1.ГЕРМАН Аллі Костянтинівні, жительці с.Чудей, Чернівецького району, яка народила та виховала п’ятеро дітей;

2. Кучурян Лідії Михайлівні, жительці с.Чудей, Чернівецького району, яка народила та виховала вісім дітей;

3. МІТРІК Олені Георгіївні, жительці с.Чудей, Чернівецького району, яка народила та виховала п’ятеро дітей;

4. ПІЦУЛ Людмилі Никодинівні, жительці с.Їжівці, Чернівецького району, яка народила та виховала п’ятеро дітей;Фото без опису