В Чудейській територіальній громаді було проведено Форум освітян

Дата: 30.08.2021 19:42

30 серпня 2021 року в приміщенні Будинку національних культур села Чудей був проведений Форум освітян "30 років незалежності. Тенденції розвитку освіти Чудейської громади".

Сільський голова Піцул Анатолій Дмитрович привітав освітян, підвів підсумки підготовки закладів освіти Чудейської сільської територіальної громади до нового 2021/2022 навчального року та наголосив на необхідність дотримання карантинних вимог під час освітнього процесу та на важливість вакцинування.

Начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Чудейської громади Кіфу Олена Костянтинівна розповіла про основні напрямки роботи освітян у новому навчальному році, а також привітала молодих фахівців освітянської галузі.

???????