Рішення виконкому №55 від 23.07.2021 року Про надання статусу дітей-сиріт та постановку на первинний облік як дітей-сиріт Урсу Б.М., 07.04.2005 р.н., Урсу Д.М., 03.02.2010 р.н., та Урсу А.М., 04.07.2014 р.н.

Дата: 30.07.2021 16:43

Чернівецького району

Рішення

від 23 липня 2021 року                                                                        № 55

Про надання статусу дітей-сиріт та

постановку на первинний облік як дітей-сиріт

Урсу Б.М., 07.04.2005 р.н., Урсу Д.М.,

03.02.2010 р.н., та Урсу А.М., 04.07.2014 р.н.

Керуючись ст. 34, п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), розглянувши клопотання та надані матеріали відділом соціального захисту та у справах дітей сільської ради, враховуючи обставини, за яких діти залишились без батьківського піклування, та документи, які підтверджують ці обставини (свідоцтво про смерть матері дітей серії І-МИ №236528 видане 01.07.2021 виконавчим комітетом Чудейської сільської ради, та свідоцтво про смерть батька дітей серії І-МИ №171899 видане 27.02.2017 виконавчим комітетом Чудейської сільської ради), виключно в інтересах дітей, виконавчий комітет Чудейської сільської ради, як орган опіки та піклування:

ВИРІШИВ:

1. Надати неповнолітній дитині Урсу Бен'яміну Михайловичу, 07.04.2005 року народження, уродженцю с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, статус дитини-сироти.

1.1. Поставити на первинний облік неповнолітню дитину Урсу Бен'яміна Михайловича, 07.04.2005 р.н., жителя с. Чудей, як дитину-сироту.

1.2. Організувати проведення необхідних заходів з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дитини-сироти Урсу Бен'яміна Михайловича, 07.04.2005 р.н.

1.3. Рекомендувати відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради вжити вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сімейну форму виховання.

2. Надати малолітній дитині Урсу Даніелі Михайлівні, 03.02.2010 року народження, уродженці с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, статус дитини-сироти.

2.1. Поставити на первинний облік малолітню дитину Даніелу Михайлівну, 03.02.2010  р.н., жительку с. Чудей, як дитину-сироту.

2.2. Організувати проведення необхідних заходів з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дитини-сироти Урсу Даніели Михайлівни, 03.02.2010 р.н.

2.3. Рекомендувати відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради вжити вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сімейну форму виховання.

3. Надати малолітній дитині Урсу Анні Михайлівні, 04.07.2014 року народження, уродженці с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, статус дитини-сироти.

3.1. Поставити на первинний облік малолітню дитину Урсу Анну Михайлівну, 04.07.2014  р.н., жительку с. Чудей, як дитину-сироту.

3.2. Організувати проведення необхідних заходів з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дитини-сироти Урсу Анни Михайлівни, 04.07.2014 р.н.

3.3. Рекомендувати відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради вжити вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сімейну форму виховання.

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на головного спеціаліста відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради Мікайлу Костянтина Євгенійовича.

5. Контроль за виконанням цього даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради Попеску Ірину Дмитрівну.

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.