Четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади

Дата: 10.10.2021 16:01

Оголошення про проведення 4-го засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Чудейської територіальної громади

Чудейська сільська рада за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» продовжує роботу із розробки Стратегії розвитку Чудейської територіальної громади на 2021–2027 роки та повідомляє, що 11 жовтня 2021 року відбудеться четверте засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку нашої громади.

На порядку денному презентація, обговорення та затвердження карток технічних завдань на проєкти розвитку, джерела фінансування реалізації завдань, затвердження системи моніторингу та оцінки якості виконання Стратегії розвитку громади тощо.

Тож, шановні жителі Чудейської територіальної громади, запрошуємо Вас долучатися:

- до участі в засіданні робочої групи з розробки стратегії за посиланням: https://chcppk-eu.3cx.net/webrtc/open/0641a2d9ac6bb51730a7226d1d03e9bcd3e7291e

- до обговорення в доступний та зручний для Вас спосіб (через офіційний веб-сайт та сторінку сільської ради у мережі Facebook: @chudeyska.gromada, електронною поштою на адресу chudeyskaotg@gmail.com, подавати письмові пропозиції до сільської ради).

Засідання робочої групи відбудеться 11 жовтня 2021 року в приміщенні Чудейського ліцею №1 (адреса: с.Чудей, вул.Карпатська, 16). Початок о 11:00.

Запрошуємо всіх небайдужих до розвитку Чудейської територіальної громади.

Спільними зусиллями ми зможемо зробити її кращою!