Рішення виконкому №84 від 19.10.2021 року Про внесення змін до бюджету Чудейської сільської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 25.10.2021 16:29

Чернівецького району

Рішення

від 19 жовтня  2021 року                                                                           № 84

Про внесення змін до бюджету

Чудейської сільської територіальної

громади на 2021 рік

Керуючись  ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Бюджетним  кодексом України, рішенням   ІІ сесії  VIІI скликання Чудейської сільської ради Друге пленарне засідання № 64-2/2020 від 23.12.2020 року «Про бюджет Чудейської сільської територіальної громади на 2021 рік», розглянувши клопотання КНП «Чудейська АЗПСМ»  від 19.10.2021 року про довиділення коштів, виконавчий комітет сільської ради,

В и р і ш и в:

1. Зменшити  видаткову частину загального фонду бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік по КПКВКМБ  0111010 «Надання дошкільної освіти»  КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 30 000,00 (тридцять тисяч) гривень (на продукти харчування, в зв’язку з утворенням економії) та здійснити помісячний перерозподіл видатків, зменшивши видатки в жовтні місяці та збільшивши в грудні на суму 118 000,00 (сто вісімнадцять тисяч) гривень.

2. Збільшити  видаткову частину загального фонду бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік по КПКВКМБ  0112113 «Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)»  КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» на суму 30 000,00 (тридцять тисяч) гривень (на придбання пільгових ліків).

3.  Здійснити помісячний перерозподіл видатків по КПКВКМБ  0116014

«Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів» по КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» зменшивши видатки в грудні місяці та збільшивши в жовтні на суму 7 000,00 (сім тисяч)гривень.

4. Здійснити помісячний перерозподіл видатків по КПКВКМБ  0118130 «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони» по КЕКВ 2111 «Заробітна плата» зменшивши видатки в грудні місяці та збільшивши в жовтні місяці на суму 80 000,00 (вісімдесят  тисяч) гривень, та по КЕКВ 2120 «Нарахування на оплату праці» зменшивши видатки в грудні місяці та збільшивши в жовтні місяці на суму 18 000,00 (вісімнадцять тисяч) гривень.

5. Здійснити помісячний перерозподіл видатків по КПКВКМБ  0113242 «Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення» по КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню» зменшивши видатки в грудні місяці та збільшивши в жовтні на суму 13 000,00 (тринадцять  тисяч)гривень.

6. Начальнику фінансового відділу Чудейської сільської ради Домніці ДАСКАЛЮК  внести відповідні зміни до бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік та подати дане рішення на затвердження чергової сесії сільської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Анатолія ПІЦУЛА.

Сільський голова                                          Анатолій ПІЦУЛ