Рішення виконкому №103 Про надання матеріальної допомоги

Дата: 26.11.2021 10:42

Чернівецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 103

19 листопада  2021 року                                                                      село  Чудей

Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви жителів с. Чудей щодо надання матеріальної допомоги у зв’язку із тяжкою хворобою та скрутним матеріальним становищем, взявши до уваги висновки та   пропозиції членів виконавчого комітету, враховуючи п. 8 рішення виконавчого комітету №87 від 19 жовтня 2021 року, керуючись п.п.1 п.“а” ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати одноразову матеріальу допомогу гр. Гаврилеску Ользі Мірчевні, жительці с. Чудей, у розмірі 500 (п’ятсот) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

2. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Урсакі Надії Василівні, 17.02.1979 р.н., жительці с. Чудей, у розмірі 500 (п’ятсот) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

3. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Мартинюк Костянтину Івановичу, 04.08.1943 р.н., жителю с. Чудей, у розмірі 500 (п’ятсот) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

4. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Бурла Івану Костянтиновичу, 10.02.1985 р.н., інваліду І групи, жителю с. Чудей, у розмірі 750 (сімсот п’ятдесят) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

5. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Бурла Марії Григорівні, 27.01.1959 р.н., інваліду І групи, жительці с. Чудей, у розмірі 750 (сімсот п’ятдесят) гривень у зв’язку із хворобою та фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

6. Надати одноразову матеріальну допомогу гр. Педуре Миколі Васильовичу, 18.09.1952 р.н., інваліду ІІ групи, жителю с. Чудей, у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень у зв’язку із фінансово-матеріальними ускладненнями в сім’ї.

7. Головному бухгалтеру сільської ради виплатити 4 000 (чотири тисячі) гривень  за рахунок коштів місцевого бюджету.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                           Анатолій ПІЦУЛ