Рішення виконкому №97 Про надання малолітнім дітям Груя І.В., 2011 р.н., Груя В.В. 2013 р.н. та Груя П.В., 2016 р.н., статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, та зняття з обліку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та по

Дата: 26.11.2021 10:59

Чернівецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 97

19 листопада  2021 року                                                                      село  Чудей

Про надання малолітнім дітям Груя І.В., 2011 р.н.,

Груя В.В. 2013 р.н. та Груя П.В., 2016 р.н., статусу

дітей, позбавлених батьківського піклування, та

зняття з обліку дітей, які опинилися в складних

життєвих обставинах та покладання на первинний

облік, як дітей, позбавлених батьківського піклування

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини" (зі змінами), відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 1 червня 2020 року № 585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах»,  розглянувши клопотання відділу соціального захисту та у справах дітей Чудейської сільської ради №03-16/7-285 від 16 листопада 2021 року, взявши до уваги рішення Сторожинецького районного суду №723/2272/21 від 25 серпня 2021 року про позбавлення батьківських прав Груя Юліану Радівну, 14.03.1986 р.н., та Груя Василя Івановича, 01.01.1091 р.н., відносно своїх малолітніх дітей, виконавчий комітет Чудейської сільської ради, як орган опіки та піклування:

ВИРІШИВ:

1. Надати малолітній дитині Груї Іллі Васильовичу, 15.07.2011 р.н.,  уродженцю с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

1.1. Зняти Грую Іллю Васильовича, 15.07.2011 р.н.,  жителя с. Чудей, з обліку дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

1.2. Поставити на первинний облік малолітню дитину Грую Іллю Васильовича, 15.07.2011 р.н.,  жителя с. Чудей, як дитину, позбавлену батьківського піклування.

1.3. Організувати проведення необхідних заходів з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування Груї Іллі Васильовича, 15.07.2011 р.н..

1.4. Рекомендувати відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради вжити вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сімейну форму виховання.

2. Надати малолітній дитині Груї Вадиму Васильовичу, 16.10.2013 р.н.,  уродженцю с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.1. Зняти Грую Вадима Васильовича, 16.10.2013 р.н.,  жителя с. Чудей, з обліку дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

2.2. Поставити на первинний облік малолітню дитину Грую Вадима Васильовича, 16.10.2013 р.н, жителя с. Чудей, як дитину, позбавлену батьківського піклування.

2.3. Організувати проведення необхідних заходів з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування Груї Вадима Васильовича, 16.10.2013 р.н.

2.4. Рекомендувати відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради вжити вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сімейну форму виховання.

3. Надати малолітній дитині Груї Павлу Васильовичу, 24.06.2016 р.н.,  уродженцю с. Чудей Сторожинецького району Чернівецької області, статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

3.1. Зняти Грую Павла Васильовича, 24.06.2016р.н.,  жителя с. Чудей, з обліку дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.

3.2. Поставити на первинний облік малолітню дитину Грую Павла Васильовича, 24.06.2016 р.н, жителя с. Чудей, як дитину, позбавлену батьківського піклування.

3.3. Організувати проведення необхідних заходів з метою забезпечення захисту прав та законних інтересів дитини, позбавленої батьківського піклування Груї Павла Васильовичу, 24.06.2016 р.н.

3.4. Рекомендувати відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради вжити вичерпних заходів щодо влаштування дитини в сімейну форму виховання.

4. Направити дане рішення у  Службу у справах дітей Чернівецької районної державної адміністрації.

5. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на головного спеціаліста відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради Костянтина МІКАЙЛУ.

6. Контроль за виконанням цього даного рішення покласти на начальника відділу соціального захисту та у справах дітей сільської ради Ірину ПОПЕСКУ.

Сільський голова                                          Анатолій ПІЦУЛ