Рішення виконкому № 91 від 19.11.2021 року Про внесення змін до бюджету Чудейської сільської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 26.11.2021 10:51

Чернівецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 91

19 листопада  2021 року                                                                      село  Чудей

Про внесення змін до бюджету

Чудейської сільської територіальної

громади на 2021 рік

Керуючись  ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , Бюджетним  кодексом України, рішенням   ІІ сесії  VIІI скликання Чудейської сільської ради Друге пленарне засідання № 64-2/2020 від 23.12.2020 року «Про бюджет Чудейської сільської територіальної громади на 2021 рік», розглянувши клопотання Чудейської сільської ради від  18.11.2021 року про необхідність перерозподілу коштів сільського бюджету, у зв’язку зі збільшенням ціни на електроенергію, виконавчий комітет сільської ради,

В и р і ш и в:

1. Зменшити  видаткову частину загального фонду бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік по КПКВКМБ  0111010 «Надання дошкільної освіти» по КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 115 800,00 (сто п’ятнадцять тисяч вісімсот) гривень (на продукти харчування, в зв’язку з утворенням економії) та перерозподілити на інші видатки в грудні місяці, а  також здійснити помісячний перерозподіл  у сумі 700,00 грн.

2. Збільшити  видаткову частину загального фонду бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік по КПКВКМБ  0111010 «Надання дошкільної освіти»  по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 115 800,00 (сто п’ятнадцять тисяч вісімсот) гривень (на оплату електроенергії, в зв’язку з підвищенням ціни) у грудні місяці та  здійснити помісячний перерозподіл у сумі 700,00 грн. по КЕКВ 2230 «Продукти харчування» у листопаді місяці.

3.  Здійснити помісячний перерозподіл видатків по КПКВКМБ  0116014 «Забезпечення збору та вивезення сміття і відходів» по КЕКВ 2275 «Оплата інших енергоносіїв та інших комунальних послуг» зменшивши видатки в грудні місяці та збільшивши в листопаді на суму 700,00 (сімсот) гривень.

4. Зменшити  видаткову частину загального фонду бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік по КПКВКМБ  0111021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти»  по КЕКВ 2230 «Продукти харчування» на суму 100 000,00 (сто тисяч) гривень (на продукти харчування, в зв’язку з утворенням економії) та здійснити перерозподіл на інші видатки у грудні місяці.

5. Збільшити  видаткову частину загального фонду бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік по КПКВКМБ  0111021 «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти»   по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» на суму 100 000,00 (сто тисяч) гривень (на оплату електроенергії, в зв’язку з підвищенням ціни) у грудні місяці .

6. Начальнику фінансового відділу Чудейської сільської ради Домніці ДАСКАЛЮК  внести відповідні зміни до бюджету Чудейської сільської  територіальній громади на 2021 рік та подати дане рішення на затвердження чергової сесії сільської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Анатолія ПІЦУЛА.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                           Анатолій ПІЦУЛ