Рішення виконкому № 98 від 19.11.2021 року Про захист житлових та майнових прав дітей, позбавлених батьківського піклування Груя І.В., 2011 р.н., Груя В.В., 2013 р.н. та Груя П.В., 2016 р.н.

Дата: 26.11.2021 10:58

Чернівецького району

Р І Ш Е Н Н Я  № 98

19 листопада  2021 року                                                                   село  Чудей

Про захист житлових та майнових прав

дітей, позбавлених батьківського піклування

Груя І.В., 2011 р.н., Груя В.В., 2013 р.н.

та Груя П.В., 2016 р.н.

На виконання Житлового, Сімейного, Цивільного  кодексу України, Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» із змінами і доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008р. №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Чудейської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Закріпити за місцем реєстрації дітей, позбавлених батьківського піклування Груї Іллі Васильовича, 15.07.2011 р.н., Груї Вадима Васильовича, 16.10.2013 р.н., Груї Павла Васильовича, 24.06.2016 р.н., право користування житлом та майном, що знаходиться в с. Чудей Чернівецького району Чернівецької області, 2-й провулок Буковинської, буд.10.

2. Попередити власника житла, бабусю Заришняк Стеллу Іванівну,  13.03.1966 р.н., про заборону зняття з реєстрації дітей, позбавлених батьківського піклування Грую Іллю Васильовича, 15.07.2011 р.н., Грую Вадима Васильовича, 16.10.2013 р.н., Грую Павла Васильовича, 24.06.2016 р.н., та відчуження житла без дозволу відділу соціального захисту та у справах дітей Чудейської сільської ради.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя Падурі.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                           Анатолій ПІЦУЛ