Рішення виконкому №2 від 18.01.2022 року Про роботу сільських бібліотек у 2021 році

Дата: 24.01.2022 16:28

ЧУДЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

18 січня 2022 року

с. Чудей

Про роботу сільських бібліотек

у 2021 році

Заслухавши та обговоривши усну доповідь завідувача бібліотечної філії с. Чудей Микайло Л.В., бібліотекарів бібліотечних філій с. Буденець Думитрашкевич О.О. та с. Череш Лутанюк І.Є., керуючись ст. 32, ч. 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Інформацію про роботу сільських бібліотек Чудейської СТГ у 2021 році прийняти до відома.

1.1. Відзначити роботу завідувача бібліотечної філії с. Чудей Микайло Л.В. за участь та перемогу у конкурсі оголошеному у 2021 році Буковинським культурним фондом «Бібліотека проти самотності».

2. Завідувачу бібліотечної філії с. Чудей Микайло Л.В., бібліотекарям бібліотечних філій с. Буденець Думитрашкевич О.О. та с. Череш Лутанюк І.Є., Чудейської СТГ:

2.1. Упорядкувати внутрішню документацію, слідкувати за змінами законодавства у сфері культури.

2.2. Тримати на особистому контролі стан внутрішніх приміщень, повідомляти вчасно про необхідність проведення ремонтних робіт та бути готовими доповісти про власні дії у даному напрямку.

2.3. Дотримуватись правил внутрішнього розпорядку роботи та щоквартально звітувати перед головою сільської ради про проведену роботу.

2.4. Тримати на контролі поповнення бібліотечних фондів друкованою періодикою та художньою дитячою літературою.

2.5.  Під час проведення заходів, забезпечити дотриманнях карантинних вимог введених у зв’язку із розповсюдженням коронавірусної хвороби згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову Чудейської сільської ради Анатолія ПІЦУЛА.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                       Анатолій ПІЦУЛ