До уваги громадян України, які нині перебувають за кордоном!

Дата: 21.04.2023 13:30

У польському місті Вроцлаврозпочинає роботу у тестовому режимі стаціонарний центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс», розташований за адресою placGrunwaldzki 22, 50-363 Wrocław.

Тут наші громадяни, які вимушено перебувають за межами України під час війни, можуть отримати наступні послуги

одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;

оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

оформлення ID-картки;

обмін посвідчення водія;

страхування.

Графік роботи центру: понеділок-субота, з 9:00 до 18:00.

Звертаємо увагу, що прийом заяв на оформлення паспортних документів можливий як за попереднім записом (https://wroclaw.pasport.org.ua/solutions/e-queue), так і у порядку «живої черги».

Оплата здійснюється безпосередньо на місці - за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього при собі необхідно мати смартфон та банківську картку або реквізити банківської картки (оплата готівкою наразі є недоступною).

Більш детальФото без описуну інформацію та консультацію щодо оформлення документів можна отримати у Facebook Вроцлав Паспортний сервіс

Нагадуємо, що у Республіці Польща діє уже 4 відокремлених підрозділи ДП «Документ»: у Варшаві, Кракові, Ґданську та Вроцлаві. Детальніше - читайте на сайті ДМС https://dmsu.gov.ua/.

#ДМСНаталія НауменкоМВС УкраїниЦентр обслуговування громадян "Паспортний сервіс"