Жодних черг та очікування! У «Дію» повернули послугу зміни місця проживання: хто може скористатися

Дата: 08.08.2023 16:30

Міністерство цифрової трансформації України запустило одну з найпопулярніших послуг в застосунку та на порталі «Дія». Відтепер українці можуть зручно та швидко змінити місце реєстрації без жодних черг та очікувань у держустановах.

Наразі сервісом можуть скористатися жінки, діти та чоловіки непризовного віку. Розширення послуги для чоловіків призовного віку наразі в розробці командами Мінцифри та Міноборони.

Щоб змінити місце проживання, треба:

- бути старше 14 років або старше 18, якщо змінюєте місце проживання дитини;

- мати податковий номер;

- мати ID-картку або закордонний паспорт у «Дії»;

- право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року;

- житло не має бути в іпотеці.

Звертаємо увагу! Послуга зміни місця реєстрації доступна і для власників паспорта-книжечки. Скористатися нею можна на порталі «Дія» за посиланням: http://surl.li/jjvym .

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з МВС України, Державною міграційною службою України та Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

Управління ДМС у

Чернівецькій області