У підрозділах ДП «Документ» за кордоном можна оформити посвідки на постійне проживання в Україні для іноземців та ОБГ

Дата: 13.10.2023 12:21

ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, розширює спектр надання послуг у центрах обслуговування громадян «Паспортний Сервіс» за кордоном. Відтепер іноземці та особи без громадянства (ОБГ) можуть подати документи для оформлення/обміну посвідки на постійне проживання в Україні у підрозділах у Варшаві (Польща), Берліні (Німеччина), Братиславі (Словаччина), Мадриді (Іспанія) та Стамбулі (Туреччина).

Найближчим часом отримання такої послуги стане доступним і у Празі (Чехія), про що буде повідомлено додатково.

Отримати послугу можливо у разі:

- втрати або викрадення посвідки;

- непридатності посвідки для подальшого використання;

- досягнення іноземцем або особою без громадянства 25- або 45-річного віку (у разі якщо іноземцю або ОБГ було оформлено посвідку, що не містить безконтактного електронного носія);

- неотримання вже виготовленої посвідки у зв’язку із введенням на території України воєнного стану.

Обов'язковим є наявність завіреного перекладу паспорта українською мовою.

На період тестування інформаційних систем, обслуговування здійснюється виключно у порядку живої черги.

Знайти найближчий «Паспортний Сервіс» та перелік необхідних документів для оформлення посвідки можна на офіційному веб-сайті ДП «Документ»: https://pasport.org.ua. А отримати безкоштовну консультацію щодо отримання послуги можна на офіційній сторінці ДП «Документ» у Facebook: https://www.facebook.com/passportcenterua.

Працюємо далі заради покращення надання адмінпослуг в Україні та за її межами!

Управління ДМС у Чернівецькій області