Обґрунтування закупівлі за передметом: Деревина, 03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Дата: 31.01.2024 10:16

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі товару: Деревина,  03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Чудейська сільська рада

1.2. місцезнаходження  замовника: с. Чудей вул.Карпатська 2, Чернівецького району Чернівецької області

1.3. ідентифікаційний код замовника:04416683

1.4.  категорія замовника: Державний замовник

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): товару Деревина,  03410000-7 Деревина за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями (закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями), ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-29-005127-a

3. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
2 940 600,00 грн. ( Два мільйона дев’ятсот сорок тисяч шістсот  гивень,  00 копійок) з ПДВ. При визначені очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах постачальників).

4. Розмір бюджетного призначення: 2 940 600,00 грн. ( Два мільйона дев’ятсот сорок тисяч шістсот  гивень,  00 копійок) з ПДВ

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом використання  за календарний рік (бюджетний період) 2023 рік. Замовником здійснено розрахунки очікуваної вартості товару методом порівняння ринкових цін, та комерційних пропозицій.

Обсяг закупівлі визначається на підставі змін до річного плану, а також з урахуванням потреби замовника на 2024 рік і становить 1432 м3

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ:

код ДК 021:2015:03410000-7 Деревина

1.Кількість:

Найменування

Товару

Одиниця виміру

1

Деревина дров'яна промислового використання, твердолистяні                 (дуб , бук,ясен, клен, береза, граб вяз модрина акація)*

м. куб.

1132

2

Деревина дров'яна  промислового використання , хвойні

(ялина , ялиця, сосна )

м. куб.

300

* деревина може зазначатись переліком порід

2. Продукція лісозаготівлі (деревина дров'яна промислового використання) повинна  відповідати ГОСТу 3243:88, ТУУ-00994207-005:2018, розмір дров по довжині 2-4 м  та в діаметрі від 5 см і більше.

Дрова повинні бути очищенні від сучків і гілок, висота сучків, що залишається не повинна перевищувати 30 мм.

Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

Дрова повинні бути без гнилі та трухляви.

На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України.

3. Послуги, які обов’язково надає учасник та включає в ціну товару:

- доставка товару  здійснюється за адресою підпорядкованих закладів та установ Чудейській сільській раді, передбаченою цією документацією;

- здійснення  вантажно-розвантажувальних послуг при поставці товару.

4. Загальні умови поставки товарів:

-    строки поставки – з дати укладення договору до 30.11.2024 року. Всі дрова повинні бути доставлені до закладів та установ  згідно заявок Замовника;

-  поставка товару здійснюється партіями, що погоджуються сторонами в залежності від фактичної потреби замовника.

5.   Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, а саме, відповідну технічну специфікацію. Якість предмета закупівлі згідно технічної специфікації має відповідати чинним державним стандартам.

6. При поставці товару  повинні надаватися  супровідні документи, що підтверджують його  походження, якість, відповідність державним стандартам. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу,  який зазначений у супровідних документах.  Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. Також при поставці товару учасник має дотримуватися заходів із захисту довкілля.

Список закладів для поставки.

Заклади

Чудейський ЗДО Веселка