ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуги вирівнювання поверхонь 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єд

Дата: 08.02.2024 14:48

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги
вирівнювання поверхонь

за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Чудейська сільська рада

1.2. місцезнаходження  замовника: с. Чудей вул.Карпатська 2, Чернівецького району Чернівецької області

1.3. ідентифікаційний код замовника:04416683

1.4.  категорія замовника: Державний замовник

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): послуги  вирівнювання поверхонь

за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями (закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями), ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-07-012146-a

3. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
300 000,00 грн з ПДВ. (Триста тисяч  гривень, 00 копійок) з ПДВ. При визначені очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах постачальників).

4. Розмір бюджетного призначення: Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
300 000,00 грн з ПДВ. (Триста тисяч  гривень, 00 копійок) з ПДВ.

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом (річного та місячного) послуги   за календарний рік (бюджетний період) 2023 рік. Замовником здійснено розрахунки очікуваної вартості товарів  методом порівняння ринкових цін .

Обсяг закупівлі визначається на підставі змін до річного плану, а також з урахуванням потреби замовника до кінця 2024 року і становить 165 маш/ год.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

(назва предмета закупівлі)

Назва предмета закупівлі

Послуги з грейдерування вулиць комунальної власності Чудейської територіальної громади

Код ДК 021:2015

45230000-8

Назва послуги номенклатурної позиції предмета закупівлі та код послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі

Обсяг надання послуг

165 маш/ год.

Місце надання послуг

Вулиці комунальної власності Чудейської територіальної громади села Чудей (с.Нова Красношора) , села Їжівці,   села Буденець, села Череш

Строк надання послуг

до 31.12. 2024року включно

1. Під час надання послуг учасник повинен застосовувати заходи із захисту довкілля, зокрема:

- не допускати розливу нафтопродуктів, мастил та інших хімічних речовин на ґрунт, асфальтове покриття;

- під час експлуатації автотранспорту викид відпрацьованих газів не повинен перевищувати допустимі норми;

- не допускати складування сміття у несанкціонованих місцях;

- забезпечити дотримання вимог розділів 5 та 7 ГБН В.2.3-2018-540:2012 «Охорона довкілля при будівництві, ремонті та експлуатаційному утриманні автомобільних доріг»;

- компенсувати шкоду, заподіяну в разі забруднення або іншого негативного впливу на природне середовище.

1. Дотримуватися технології надання послуг. Забезпечувати своєчасне виконання послуг по заявках замовника.
  2. Заправка, технічне обслуговування, ремонт техніки забезпечується учасником.
  3. Заправка, подача техніки на об’єкт та інші супутні витрати повинні бути включені до ціни пропозиції.
  4. Техніка, яка буде задіяна для надання послуг по грейдеруванню доріг із                 ґрунтовим та щебеневим покриттям на території Чудейської територіальної громади, повинна якісно і технічно відповідати технології надання вказаних послуг та відповідати наступним вимогам.
  5. Техніка має бути технічно справною, мати технічній огляд, необхідні розпізнавальні знаки.
  6. Учасник несе повну матеріальну відповідальність за охорону своєї техніки, її комплектуючих та паливно-мастильних матеріалів.
  7. Учасник за необхідності забезпечує роботу техніки цілодобово, у вихідні та святкові дні, незалежно від обсягу послуг, згідно заявок замовника, наданих в письмовому або телефонному режимі.
  8. Учасник забезпечує можливість оперативного використання техніки.
  9. Термін надання послуг: до 31.12.2024 року включно, але в будь-якому випадку до повного їх виконання.
  10. Обсяги надання послуг можуть бути змінені та доповнені Замовником, шляхом внесення відповідних змін в частині збільшення обсягів надання послуг.

Дата заповнення:  ___________          ___________________________________________________________

М.П.* (у разі наявності печатки)          (Підпис)       (П.І.Б, посада уповноваженої особи Учасника або П.І.Б. Учасника-фізичної особи)

*Вимога щодо наявності печатки не стосується учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством.

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду послуг  — замовник здійснює закупівлю даного виду послуг, з метою утримання вуличної шляхової мережі.