Дата: 11.01.2024 09:11

технічних та якісних характеристик закупівлі послуги
Послуг у сфері поводження зі сміттям та перевезення побутових відходів (вивіз сміття)90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Чудейська сільська рада

1.2. місцезнаходження  замовника: с. Чудей вул.Карпатська 2, Чернівецького району Чернівецької області

1.3. ідентифікаційний код замовника:04416683

1.4.  категорія замовника: Державний замовник

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): послуги  „Послуг у сфері поводження зі сміттям та перевезення побутових відходів (вивіз сміття) 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям

за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями (закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями), ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-10-008407-a

3. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
946 200 грн з ПДВ. (Дев’ятсот сорок шість тисяч двісті гривень, 00 копійок) з ПДВ. При визначені очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах постачальників).

4. Розмір бюджетного призначення: Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
946 200 грн з ПДВ. (Дев’ятсот сорок шість тисяч двісті гривень,  00 копійок) з ПДВ. 5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом (річного та місячного) послуги   за календарний рік (бюджетний період) 2023 рік. Замовником здійснено розрахунки очікуваної вартості товарів  методом порівняння ринкових цін .

Обсяг закупівлі визначається на підставі змін до річного плану, а також з урахуванням потреби замовника до кінця 2024 року і становить 8227 м³

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

Технічні та якісні вимоги, опис, характеристика послуг

Послуги надаються з дотриманням норм чинного законодавства, у тому числі Закону України «Про житлово-комунальні послуги),  Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 року (зі змінами) та розпорядчих актів місцевого самоврядування щодо формування ціни.

Передбачувана вага твердих побутових відходів 8227 м³

Об’єкти, на яких надаються послуги з вивезення твердих побутових відходів:

Склад послуги: вивезення та розміщення твердих побутових відходів.

(тверді,

Вулиця Черешська

Вулиця Церковна

1

Вивіз побутових відходів проводиться згідно графіка вивозу, не менше двох разів у тиждень по кожному населеному пункту .

Графік вивозу може корегуватися в залежності від потреби Замовника в межах загального обсягу.

Виконавець забезпечує:

- охайний та належний санітарний стан майданчика, на якому розміщені відходи відповідно до встановлених санітарних правил і норм;

- належний технічний та санітарний стан транспортних засобів.

-технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, учасник торгів надає довідку у довільній формі про застосування заходів із захисту довкілля, а саме:

- не допущення розливу нафтопродуктів, масел та інших хімічних речовин на ґрунт, асфальтове покриття;

- при експлуатації автотранспорту викид відпрацьованих газів не повинен перевищувати допустимі норми;

- не допускати складування сміття в несанкціонованих місцях;

- компенсувати шкоду, заподіяну в разі забруднення або іншого негативного впливу на природне середовище