Міграційна служба відновлює паспорти звільненим з полону українцям

Дата: 07.03.2024 09:24

Україна продовжує повертати своїх людей з російського полону. Після останнього обміну, який відбувся 8 лютого 2024 року, загалом визволено вже 3135 українців і українок. Поряд з тим, Державна міграційна служба України відновлює колишнім полоненим всі необхідні паспортні документи. Від військовослужбовців, нещодавно звільнених з полону, вже прийнято 55 заявок на оформлення ID-карток та закордонних паспортів.

Після отримання документів воїни матимуть можливість поїхати за кордон на лікування та реабілітацію. Військові наголошують, що після повного відновлення вони повернуться в стрій до побратимів і разом виборюватимуть Перемогу

Згідно зі статтею 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їх сімей», паспортні документи для визволених з полону українців оформляються без сплати адміністративного збору та державного мита.

Варто нагадати, що оформити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі ДМС, «Паспортному сервісі» чи ЦНАП.

Управління ДМС у

Чернівецькій області