Рішення виконкому №16 від 12.03.2024 року Про затвердження норми витрат палива і мастильних матеріалів на шкільний автобус ЕТАЛОН А08116-Е5 у літній період

Дата: 18.03.2024 14:56

ЧУДЕЙСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

12 березня 2024 р.                   с. Чудей                             № 16

На підставі ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», Наказу Міністерства Транспорту від 10.02.1998 р. № 43 «Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити норми витрат палива і мастильних матеріалів на шкільний автобус ЕТАЛОН А08116–Е5, рік випуску 2023, державний номер СЕ9323ЕО, згідно розрахунку норм витрат палива на шкільний автобус (додається), у кількості 20,0 л/ 100 км в літній період, надбавки за роботу, що потребує частих зупинок, пов’язаних з посадкою та висадкою пасажирів, часті повороти, часті підйоми та спуски протягом маршруту  слідування автобусу, робота у тяжких шляхових умовах.
  2. Списання пального проводити у межах встановлених п.1 цього рішення на підставі дорожніх листів згідно з пробігом шкільного автобусу.
  3. Наднормативне споживання палива та мастильних матеріалів списувати за рахунок винної особи.
  4. Копію даного рішення направити в бухгалтерію сільської ради, для використання в роботі.
  5. Дане рішення затвердити на черговій сесії сільської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василя ПАДУРІ.

СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА                                               Анатолій ПІЦУЛ

Рішенням виконавчого комітету

Чудейської сільської ради

12 березня 2024 року № 16

Розрахунок норм витрат палива на

шкільний автобус ЕТАЛОН А 08116 –Е5

Вихідні дані для розрахунку нормативної витрати палива для шкільного автобуса ЕТАЛОН А 08116 –Е5:

1. Базова лінійна норма витрат палива за руху автобуса постійною швидкістю 60 км за год. на 100 км шляху (без урахування витрат палива підігрівачем) становить 20 л.
  2. Умови підвищення норм витрат палива: надбавки за роботу в особливих умовах:   робота, що потребує частих зупинок, пов’язаних з посадкою та висадкою пасажирів (диференційовані значення надбавки за роботу, яка потребує частих зупинок в залежності від середньої довжини їздки) наявність частих поворотів на маршруті слідування автобусу та наявність частих спусків та підйомів на маршруті слідування автобусу – 12%

Нормативні витрати палива становлять:

В літній період:

18+(18*0,12)= 20,16 л/100 км

Голова комісії                            Падурі В.М.

Члени комісії:                             Валерія БУРЛА

Олена КІФУ