Яка вартість паспортних послуг?

Дата: 20.05.2024 10:51

Одне з найпоширеніших запитань, з яким звертаються дозвонювачі на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372)-55-04-61, стосується вартості оформлення паспортних документівдля громадян України, іноземців та осіб без громадянства.

Інформуємо, що від початку року змінилася вартість адміністративних послуг з оформлення  таких документів, як:

- паспорт громадянина України  у вигляді ID-картки,

- паспорт громадянина України для виїзду за кордон,

- посвідка на тимчасове/постійне проживання,

- посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон.

При цьому слід мати на увазі, що паспорт громадянина України (ID-картка) вперше оформляється безкоштовно.

Вартість оформлення паспорта громадянина України (ID-картка) до 20 робочих днів складає 504 грн.

Оформлення паспорта громадянина України (ID-картка) до 10 робочих днів – 874 грн.

Оформлення паспортаУкраїни для виїзду за кордон до 20 робочих днів – 958 грн.                                                                                                                                    Оформлення паспортагромадянина України для виїзду за кордон до 7 робочих днів – 1598 грн.

Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні – 1056 грн.

Оформлення посвідки на постійне проживання в Україні –1151 грн.

Оформлення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон – 6867 грн.

Якщо оплатуза оформлення паспорта громадянина України у вигляді ID-картки, посвідки на тимчасове/постійне проживання, посвідчення особи без громадянстваздійснено до 31.12.2023, паспорта громадянина України для виїзду за кордон  – до31.03.2024, але заяву ще не подано, для отримання адміністративної послугинеобхідно здійснити доплату за тарифами, що діятимуть на момент подання відповідної заяви.

Нагадуємо, що по платіжному документу на паперовому носії можна отримати адміністративну послугу впродовж трьох років від дня оплати, по електронній квитанції – впродовж календарного року.

Управління ДМС у

Чернівецькій області