ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі товару гімнастичні мати код ДК 021:2015:37420000-8: Гімнастичний інвентар

Дата: 19.07.2024 15:36

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Чудейська сільська рада

1.2. місцезнаходження  замовника: с. Чудей вул.Карпатська 2, Чернівецького району Чернівецької області

1.3. ідентифікаційний код замовника:04416683

1.4.  категорія замовника: Державний замовник

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): гімнастичні мати код ДК 021:2015:37420000-8: Гімнастичний інвентар

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями (закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами та доповненнями), ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-18-010417-a

3. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:     220 000 грн.(Двісті двадцять тисяч  гривень 00 копійок) з ПДВ. При визначені очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено аналіз ринку, розглянуто загальнодоступну інформацію, яка міститься у відкритих джерелах (на сайтах постачальників).

4. Розмір бюджетного призначення: 220 000 грн.(Двісті двадцять тисяч  гривень 00 копійок) з ПДВ   Закупівля проводиться на підставі  участі в міжнародному проєкті  та укладеного  договору №  DRP/C/104 від 11/06/2024 року на безповоротне грантове фінансування.

5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Закупівля здійснюється в рамках проєкту «Виховання молодого покоління на основних цінностях румунів: ідентичність, здоров`я, благополуччя».

Вимоги до комплекту

Гімнастичні мати червоні

Гімнастичні мати сині

Гімнастичні мати зелені

Довжина : 2000 мм.

Товщина 100 мм. Наповнення:

Гімнастичні мати жовті

• Застібка блискавка

25

* Примітка: у разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати як "або еквівалент".

* Примітка:   Якщо учасник пропонує інший товар (еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за всіма показниками.