A A A K K K
для людей із порушенням зору
Чудейська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Рішення № 18 від 06 березня 2018 Про надання дозволу на вчинення правочину щодо дарування нежитлової будівлі та земельної ділянки неповнолітній дитині

  Фото без опису

Україна

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧУДЕЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СТОРОЖИНЕЦЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

 Р І Ш Е Н Н Я  № 18

06 березня  2018 року                                                                     село  Чудей

 

 

Про надання дозволу на вчинення

Правочину щодо дарування нежитлових

будівель неповнолітній дитині

 

 

         На підставі статті 17 Закону України “Про охорону дитинства”, відповідно до глави 55 Цивільного Кодексу України, враховуючи норми статті 176, 177 Сімейного кодексу України, відповідно до Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 р. №866 (із змінами), керуючись ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги висновки органу опіки та піклування Чудейської сільської ради, розглянувши письмову заяву громадянина Тарице Василя Миколайовича та долучені до звернення документи і матеріали, на виконання повноважень у сфері соціального захисту і захисту особових, майнових, житлових прав та інтересів дітей, з метою забезпечення майнових прав та інтересів дітей, виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

 

1. Надати дозвіл громадянину Тарице Василю Миколайовичу, жителю с.Чудей Сторожинецьуого району, на вчинення правочину щодо дарування та укладання договору дарування нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, буд. 153/1, та нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, буд. 153/2, на користь неповнолітньої Тарице Анни Костянтинівни, 30.03.2002 року народження, яка зареєстрована та проживає в с. Чудей, вул. Лісна, буд. 2, та підписання відповідного договору дарування.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Падурі В.М.

 

Сільський голова                                                          Піцул А.Д.                                                                        

                                                                                                                                                                                                         

                                                                     Фото без опису

УКРАЇНА

Чудейська сільська рада

Сторожинецького району

Чернівецької області

Виконавчий комітет

 

ВИСНОВОК 

органу опіки та піклування

 

Про надання дозволу на вчинення правочину

щодо дарування нежитлової будівлі та

земельної ділянки неповнолітній дитині

 

 

        Розглянувши заяву гр. Тарице Василя Миколайовича, 01.02.1949 р.н., про надання дозволу на вчинення правочину щодо дарування нежитлових будівель неповнолітній дитині Тарице Анні Костянтинівні, 30.03.2002 року народження, яка зареєстрована та проживає в с. Чудей, вул. Лісна, буд. 2, виконавчий комітет Чудейської сільської ради встановив наступне:

            Гр. Тарице Василь Миколайович, 01.02.1949 р.н., бажає вчинити правочин дарування неповнолітній дитині майна, яке знаходиться у його власності, а саме: нежитлова будівля, що знаходиться за адресою: смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, буд. 153/1 (Витяг про державну реєстрацію прав від 30.12.2011 року №32747072) та нежитлова будівля, що знаходиться за адресою: смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, буд. 153/2 (Витяг про державну реєстрацію прав від 30.12.2011 року №32747179).

            Керуючись ст..ст. 176, 177 Сімейного кодексу України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядком провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» (зі змінами), виключно в інтересах дитини Тарице Анни Костянтинівни, 30.03.2002 року народження, виконавчий комітет Чудейської сільської ради як орган опіки та піклування

ВИРІШИВ:

           1. Надати дозвіл громадянину Тарице Василю Миколайовичу, жителю с. Чудей Сторожинецького району, на вчинення правочину щодо дарування та укладання договору дарування нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, буд. 153/1, та нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою: смт. Красноїльськ, вул. Штефана чел Маре, буд. 153/2, на користь неповнолітньої Тарице Анни Костянтинівни, 30.03.2002 року народження, яка зареєстрована та проживає в с. Чудей, вул. Лісна, буд. 2, та підписання відповідного договору дарування.

 

 

 

Голова виконавчого комітету                                     Піцул А.Д.      

     

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь