ГУ ДСНС України у Чернівецькій області інформує

Спалювання сухої трави та сміття – це злочин!

З початку 2022 року на території Чернівецького району зареєстровано 389 пожеж, що на 194,7% перевищує показники 2021 року. Загальна кількість пожеж 224  (57,58%) займання в природних екосистемах. В результаті загорання сухої трави знищено 3 будівлі та завдано збитків на 112 тис. грн. Лише за останні вихідні на території області рятувальними підрозділами було здійснено 71 виїзд на пожежі на відкритій території. Така статистика свідчить, що громадяни району нехтують закликами  рятувальників не провокувати пожежі та продовжують порушувати елементарні правила безпеки та вимоги чинного законодавства.

13:46 23.03.2022

РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДУЮТЬ – СПАЛЕННЯ СУХОЇ РОСЛИННОСТІ КАРАЄТЬСЯ ЗАКОНОДАВСТВОМ

Тільки-но на вулиці потепліло, мешканці Чернівецького району почали наводити лад на присадибних ділянках, прибирати залишки минулорічної рослинності та сміття. На жаль, часто така діяльність завершуєтьсяспалюванням сухої трави і сміття та нерідкопризводить до виникнення пожеж.Лише з початку 2022 року на території Чернівецького району рятувальники виїжджали на ліквідацію займань сухої трави 73 рази.

16:48 22.02.2022

Подбай про свою безпеку! Обігрівай житло безпечно!

Як правило, холодної пори зростає кількість пожеж, на яких гинуть або травмуються люди. Нерідко такі загорання виникають через недотримання громадянами правил пожежної безпеки в побуті. До трагедії можуть призвести несправні та перевантажені електромережі, неправильна експлуатація пічного й газового обладнання та ін.

14:51 10.02.2022