Головне управління ДПС у Чернівецькій області інформує

З реквізитами рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету можна ознайомитися на сайті ДПС

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, своєчасне доведення платникам податків реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України, відбувається шляхом їх розміщення в Центрах обслуговування платників податків, на офіційному вебпорталі відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://cv.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

13:49 25.04.2024

Яка сума разової нецільової матеріальної допомоги, яка надається роботодавцем працівникам підлягає оподаткуванню?

Плата за землю поповнила бюджет Буковини на 128,3 млн грн В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що за три місяці  2024 року власники землі та землекористувачі сплатили до бюджетів громад Буковини 128,3  млн гривень земельного податку.

13:36 25.04.2024

Щодо оподаткування операцій з продажу (обміну) об’єктів нерухомого і рухомого майна

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до п.п. «в» п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України дохід з джерелом його походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, зокрема доходів від продажу рухомого та нерухомого майна.

09:38 18.04.2024

Запитання щодо сплати земельного податку ФОП – платника єдиного податку

Чи є платником земельного податку ФОП – платник ЄП за земельні ділянки, земельні частки (паї), які надавалися їй як ФО (право власності оформлено на ФО) та використовуються за призначенням для провадження господарської діяльності?

09:37 18.04.2024

З 1 квітня 2024 року зростає мінімальний розмір заробітної плати та мінімальний розмір ЄСВ

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, згідно статті 8 Закону України№ 3460-IX від 09.11.23 «Про Державний бюджет України на 2024 рік » з 1 квітня 2024 року мінімальну заробітну плату визначено: у місячному розмірі - 8000 гривень; у погодинному розмірі - 48 гривень.

14:07 01.04.2024

Відомості з ДРФО про джерела/суми нарахованого доходу можна отримати в приватній частині «Електронного кабінету»

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору (в електронному вигляді) можна переглянути та завантажити в pdf у режимі «Вхідні» меню «Вхідні/вихідні документи» або у розділі «Запит про суми виплачених доходів» меню «ЕК для громадян».

14:06 01.04.2024

Повідомлення для інформування громадськості

Військовий збір: від початку року буковинці сплатили до державного бюджету майже 63 млн грн Буковинці впродовж січня – лютого 2024 року на фінансування потреб Збройних сил України у зв’язку з російською агресією на території України сплатили майже 63,0 млн грн військового податку – інформує в.о. начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Теодозія Чернецька.

09:15 07.03.2024

Внесок малого бізнесу до місцевих бюджетів Буковини склав понад 104,6 млн гривень

У січні 2024 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області  понад 104,6 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року  бюджети громад регіону додатково отримали понад 32,3 млн грн єдиного податку.

10:35 13.02.2024

Деклараційна кампанія – 2024: доходи отримані за оренду нерухомості підлягають декларуванню

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, кожен громадянин, який не є підприємцем, але здає нерухоме майно (квартиру, будинок, кімнату або ж нежитлове приміщення) в оренду іншій фізичній особі має задекларувати отриманий дохід та сплатити до бюджету податок на доходи фізичних осіб у розмірі 18 % та 1,5 % військового збору.

10:22 13.02.2024