Відбулось навчання для старост (фотозвіт)

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Чудейську громаду представляла староста с.Їжівці Лук`ян Ніна Іллівна.

09:54 22.06.2017

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла!

В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

12:28 21.06.2017

Вимога часу для педагогів – інтеграція знань

Нещодавно на базі Чудейського дошкільного навчального закладу “Веселка” для вихователів дошкільних навчальних закладів району, Чудейської та Красноїльської ОТГ,   методкабінетом управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації  було організовано семінар на тему: “Інтегрований підхід до організації навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку”, в якому взяли участь 32 педагоги.

11:12 02.06.2017

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

09:39 12.04.2017