Сторожинецький район, Чернівецька область

Відбулось навчання для старост (фотозвіт)

Дата створення: 09:54 22.06.2017

20 червня 2017 року в Чернівцях  за організаційної підтримки Агенції розвитку громад Буковини  відбувся  семінар у рамках проекту «Фінансова прозорість об’єднаних громад» за підтримки Посольства Нідерландів (програма MATRA). Участь у заході взяли старости об’єднаних громад області та представники громадських організацій. Чудейську громаду представляла староста с.Їжівці Лук`ян Ніна Іллівна.

До уваги мешканців громади, які планують здійснити заходи по термомодернізації свого житла!

Дата створення: 12:28 21.06.2017

В Україні  працює програма ЄБРР IQ energy  утеплення житла, яка передбачає грант (безповоротну фінансову допомогу)  до 15-20% від суми інвестицій в енергоефективне обладнання (максимально можлива сума – 3000євро на людину).  Детальніше з умовами отримання такої компенсації можна ознайомитись  на сайті програми www.iqenergy.org.ua

20-21 червня 2017 р.І Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід освіти XXI сторіччя. Європейський контекст»

Дата створення: 09:45 16.06.2017

20-21 червня 2017року проходитиме унікальний І Міжнародний Інтернет-марафон «Досвід освіти XXI сторіччя. Європейський контекст».

Вимога часу для педагогів – інтеграція знань

Дата створення: 11:12 02.06.2017

Нещодавно на базі Чудейського дошкільного навчального закладу “Веселка” для вихователів дошкільних навчальних закладів району, Чудейської та Красноїльської ОТГ,   методкабінетом управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації  було організовано семінар на тему: “Інтегрований підхід до організації навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного віку”, в якому взяли участь 32 педагоги.

1 червня у Чернівецькій області обмежено рух великовагових транспортних засобів

Дата створення: 10:57 02.06.2017

З 1 червня 2017 року на Буковині введено обмеження руху великовагових транспортних засобів.

Цього вимагає реформа: МОН створить робочу групу, яка розрахує вартість освітньої послуги на 1 учня

Дата створення: 13:04 03.05.2017

Робоча група при Міністерстві освіти і науки підготує пропозиції щодо державних стандартів та нормативів у сфері середньої освіти.

Вітання з Великоднем

Дата створення: 19:46 14.04.2017

Чудейська громада щиросердно вітає

ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Дата створення: 09:39 12.04.2017

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

Загальноосвітні заклади Чудейської громади долучилися до проведення Місячника благоустрою

Дата створення: 11:47 10.04.2017

Зупинися, людино, на мить… І відчуй, як планеті болить. Як із серця крик вирина – Зупинися, Земля в нас одна!

В Україні змінили правила проїзду перехресть з круговим рухом

Дата створення: 11:21 10.04.2017

Верховна Рада прийняла законопроект 4246, згідно з яким в Україні змінюються правила проїзду перехресть з круговим рухом.

Cайт розроблений в рамках проекту "U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку", що фінансується спільно Европейським Союзом і його державами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією;
впроваджується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH