ДО УВАГИ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ ТОРГУЮТЬ СКЛАДНОЮ ПОБУТОВОЮ ТЕХНІКОЮ

ДФС у Чернівецькій області повідомляє, що  ще з 8 травня 2017 року всі продавці технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту, зобов’язані застосовувати РРО при продажу. При цьому не має  значення ні обрана система оподаткування, ні обсяг доходу за календарний рік. Тобто, платники єдиного податку, незалежно від групи, у т.ч. і ті, що здійснюють торгівлю на ринках, мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій за умови, якщо реалізують технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту.

14:23 16.11.2018

ОПРИЛЮДНЕНО ПЛАНИ ПЕРЕВІРОК-2019

Органи державного нагляду (контролю) щороку визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у наступному році. Не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому,  така інформація має бути оприлюднена.

10:12 23.10.2018

До уваги бізнесу: оформлюємо відносини з найманими працівниками правильно

Аналізуючи результати перевірок Держпраці щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог трудового законодавства, можна побачити, що підприємців штрафують у т.ч. за підміну трудових відносин договорами цивільно-правового характеру.

10:04 23.10.2018

Індія відкрила свій ринок для українських яблук

За інформацією Украспром, розміщеною на їх сайті, фіто санітарні органи Індії прийняли рішення про відкриття власного ринку для українських яблук. Згідно з оприлюдненою інформацією, українські яблука врожаю-2018 вже можуть бути поставлені в Індію за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов. Індійська сторона визначила особливі умови поставки українських яблук, зокрема, їх витримку до моменту відвантаження з України при температурі 0 ° протягом 13 днів, що має бути зазначено в фітосанітарному сертифікаті.

12:29 05.10.2018