Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

Впродовж 24 – 25 березня у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, до якого долучилися представники влади, українські та міжнародні експерти у сфері місцевого самоврядування, дипломати, науковці та громадські організації. Учасники Форуму ухвалили і презентували Резолюцію, яку доопрацюють та скерують до центральних органів влади України.

17:49 27.03.2017

У Чудейській громаді вихованці садочку вивчали творчість та біографію Т.Г. Шевченка

Виховання патріотизму неможливе без ознайомлення дітей з історією рідного краю та видатними особливостями, саме тому у період з 10 по 17 березня 2017 року в Чудейському ДНЗ “Веселка” було проведено ряд заходів, присвячених великому українському поету Тарасу Григоровичу Шевченку.

12:45 23.03.2017

У Чудейської ОТГ хороші перспективи розвитку

Перспективи розвитку новоутвореної об’єднаної територіальної громади обговорено під час робочої зустрічі голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та Чудейської ОТГ Сторожинецького району Анатоліяя Піцула. Зокрема, обговорено можливість відкриття на базі Чудейської амбулаторії загальної практики сімейної медицини пункту постійного базування бригад екстреної медичної допомоги, який буде працювати в цілодобовому режимі.

11:20 20.03.2017

Набрав чинності закон щодо статусу сільського старости в об'єднаних громадах

11 березня 2017 року у офіційній газеті Верховної Ради "Голос України" опубліковано Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища)» (законопроект № 4742 ).

09:34 17.03.2017

У МОЗі затвердили примірне положення про госпітальний округ

Міністерство охорони здоров’я затвердило Примірне положення про госпітальний округ, яке визначає організаційні засади діяльності госпітальних округів, а також права і обов’язки органів влади, що здійснюють співробітництво у межах госпітального округу.

10:06 02.03.2017

Виїзне засідання Координаційної ради з питань співпраці з головами об`єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад при голові Вижницької районної ради

Вчора, 21 лютого, на базі Вашківецької ОТГ відбулось виїзне засідання Координаційної ради з питань співпраці з головами об`єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад при голові Вижницької районної ради.

12:14 22.02.2017